Endüstriyel Temizleyici Solvent

Endüstriyel temizleyici solvent bazlı ürünümüz Solex Clean 101, endüstrinin üretim aşamasında kullanmış olduğu makine ve ekipmanlarının temizliğinde kullanılmaktadır. Üretimimizde Solex Clean 101 gibi endüstriyel temizleyici solventlerin birçok çeşidi bulunmaktadır. Makine temizleme solventi olarak kullanılan çeşitleri olduğu gibi üretim sonrasında temizlenmesi gereken metal, bakır, alüminyum, pirinç gibi metallerin yüzeylerden yağ, kir temizliğinde kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Endüstriyel temizleyici solvent uygulama yapılacak yüzeye göre belirlenir. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak birçok çeşitte tüm yüzeylere uygun solvent bazlı endüstriyel temizleyiciler üretmekteyiz. Üretiminde bulunan solventlerin haricinde prosesinize özel çözümlerde sunmaktayız. Çözüm odaklı ilerleyerek sizin için en uygun ürünü üretiyoruz. Tersine mühendislik faaliyetlerimiz doğrultusunda yurt içi veya yurt dışından tedarik etmiş olduğunuz solventlerin analizlerini yaparak bire bir muadil kimyasalları sizin için üretiyoruz. Bizimle iletişime geçerek solvent bazlı temizleyici ve temizlik solventlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex Clean 101

Kullanım Alanı: Endüstriyel temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEndüstriyel Temizleyici Solvent Nedir?

Endüstriyel temizleyici solventler, solvent bazlı kimyasallardan üretilmiştir. Endüstriyel sektörde kullanılan makine, ekipman ve yüzeylerin temizliği için özel olarak formüle edilmiş kimyasal maddelerdir. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak tüm yüzeylere uygun solvent bazlı endüstriyel temizleyici kimyasallar üretmekteyiz. 

Endüstriyel temizleyici solventler çeşitli sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir. Bunlar arasında otomotiv, imalat, elektronik, enerji, gıda işleme, metal işleme ve temizlik sektörleri bulunur. Solventler makine parçalarının, motorların, yüzeylerin, ekipmanların ve diğer endüstriyel bileşenlerin temizlenmesi ve bakımı için etkili şekilde kullanılır. Ürettim aşaması sonrasında temizlik amaçlı kullanılmaktadır.