Elektrik Pano Temizleme Solventi

Elektrik pano temizleme solventi, elektrik panolarında kullanılan yağ kir sökücü, çözücü özelliği olan solvent bazlı kimyasallardır. Pano temizleme solventi ürünümüz Sol Elektra PN plastiğe, boyaya, kabloların üzerindeki devre yazılarına asla zarar vermez. Soltek Kimya Üretim A.Ş olarak elektriksel ekipmanların temizliğinde kullanılan birçok çeşitte solvent bazlı kimyasallar üretmektedir. Pano temizleyici solvent ürünümüz 24.000 volt altında dahi kullanılabilir. Plastik aksama ve elektrik kablolarındaki devre yazılarına dahi zarar vermez. Elektrik pano temizleme solventi, elektrik motor temizleme solventi gibi iki farklı temizleme özellikli solvent çeşidi vardır. Temizleyici solventlerine ek olarak elektriksel ekipman koruyucu özellikli solvent bazlı ürünlerde üretmektedir. Elektrik pano temizleyici ve koruyucu solventlerimiz hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki ürünlerimizi inceleyerek Soltek Kimya Üretim A.Ş. iletişim numaralarımızdan bizi arayarak veya mail atarak alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL GLASS PRF

Kullanım Alanı:Parfümlü cam suyu

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgElektrik Pano Temizleme Solventi Nedir?

Elektrik pano temizleme solventi sanayi tesislerinde bulunan tüm elektrik ekipmanlarının temizleme ve koruma işlemlerinin yapılmasında kullanılan bir kimyasal üründür.

Yağ, kir, toz gibi oluşumların ekipmanlar üzerinde birikmesi zamanla bu ekipmanların bozulmasına neden olabilmektedir. Böyle durumlarda elektrik ekipmanlarının ve sistemlerin uzun ömürlü olabilmesi için uygun standartlarda temizleyiciler kullanılmalıdır. Elektrik pano temizleme solventi bu bakımdan beklentilere tam olarak yanıt verir. İşletmelerde kullanılan elektrik pano temizleme kimyasalları toz ve yağ gibi güçlü kirleri kısa sürede temizleme imkanı tanır. Aynı zamanda elektrik pano temizleme solventi kullanıldıkları alanlarda herhangi bir şekilde aşınma ve yıpranma meydana getirmez. Solvent bazlı olan bu kimyasallar katman haline gelen tüm kir tabakalarını kolay bir şekilde sökmenize yardımcı olur. Soltek Kimya A.Ş. firmamız tarafından üretilen elektrik pano temizleyiciler en iyi kalitede sunulur. Ürünümüz hakkında bilgi edinmek isterseniz firmamıza ulaşarak bu konuda bizlerden bilgi alabilirsiniz. Alanında profesyonel olan kimyagerlerimiz bu konuda sizleri detaylı olarak bilgilendirir. Üretici firma olarak sizlere uygun fiyatta ve kalitede ürünler sunmaktayız.