Soltek Kimya

Motor ve Parça Yıkama Kimyasalları

Motor yıkama, motora sahip olan tüm araç gereçlerin, dişlilerin, makinelerin ve makine parçalarının temizliğinde kullanılan kimyasallardır. Soltek Kimya Üretim A. Ş., motor yıkama deterjanları ve motor parçalarının yıkanmasında kullanılan makinelerin toz deterjanlarını üretmektedir. Bu deterjanlar, yoğun AR-GE faaliyetleri sonucunda özel bir formül kullanılarak hazırlanmıştır ve motor temizliği yaparken motor parçalarına zarar vermez. Firma, solvent bazlı ve su bazlı motor yıkama, makine temizleyici ve motor parça yıkama kimyasalları üretmektedir. Motor parçalarının zamanla yağ ve toz kalıntılarıyla kaplandığı ve bu durumun motorun zarar görmesine neden olabileceği belirtilmiştir. Bu nedenle, motor yıkama ilacı ürünlerini kullanarak motor temizliğini güvenle ve zararsız bir şekilde yapabilirsiniz. 

SOL OIL MTR

Motor yıkama ilacı

Motor yıkama ilacı, Sol Oil MTR yüksek temizleme etkisine sahip

SOL OİL 10

yıkama makinası deterjanı

Parça yıkama makinası deterjanı ürünümüz Sol Oil 10 konsantre su

SOL MTR EX

Araç motor yıkama

Araç motor yıkama kimyasalı, Sol MTR Ex konsantre su bazlı çok

SOL MT 44

Parça yıkama tozu

Parça yıkama tozu, Sol MT 44 konsantre toz formda parça yıkama

Parça Yıkama Solventi

Parça Yıkama Solventi

Parça yıkama solventi nedir? Soltek Kimya firmamızın özel ürünü parça

Soltek Motor ve Parça Yıkama Kimyasalları

Motor yıkama, motora sahip olan tüm araç gereçlerin, dişlilerin, makinelerin ve makine parçalarının temizliğinde kullanılan kimyasallardır. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak bu alanda da ürettiğimiz kimyasallarla sizlerin ihtiyacına en iyi şekilde cevap veriyoruz. Firma olarak hem motor yıkama deterjanları, hem de motor parçalarının yıkanmasında kullanılan makinelerin toz deterjanlarını üretiyoruz. Ürettiğimiz motor yıkama deterjanları, yoğun AR-GE faaliyetleri neticesinde, özel formül kullanılarak hazırlanır. Deterjan türleri etkin şekilde motor temizliği yapmanızı sağlarken motor parçalarının da zarar görmesinden söz edilemez. Bu kapsamda üretilen deterjanların içeriğinde koruyucu inhibitörler bulunur. Solvent bazlı ve su bazlı motor yıkama, makine temizleyici, motor parça yıkama kimyasalları üretmekteyiz. Araç ve oto motor yıkama ilacı, parça yıkama makinelerinde kullanılan su ve solvent bazlı kimyasal ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Motor parçalarının zaman içerisinde yağ ve toz kalıntıları ile kaplandığı görülür. Bu tabaka kötü bir görüntü oluşmasına neden olduğu gibi motorun zarar görmesine de sebep olabilir. Motor yıkama ilacı ürünlerimizi kullanarak motor temizliğini güvenle zararsız bir şekilde yapabilirsiniz. Motor yıkama ve parça yıkama ilacı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya mail atabilirsiniz.

Motor Parça Yıkama İlacı Nerelerde Kullanılır?

Motor parça yıkama İlacı, aracın motor ekipmanlarının özel bir deterjan türü ile yıkanmasını ifade eder. Firmamız ürün kategorisinde yer alan motor yıkama ilacı, istediğiniz seviyede motor ve motor parçalarının temizlenmesini sağlar. Söz konusu motor parça yıkama deterjanı, motor temizliğini yaparken motor ekipmanlarının zarar görmesini engelleyici özelliğe de sahiptir. Bu sayede motorunuz uzun süre ağır yağ ve kir kalıntılarından korunmuş olur. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak sizlerin satın aldığınız ürünlerden memnun kalmanız için her türlü gayreti sarf ediyoruz. Ürün sorularınız ve fiyat bilgisi için firma görevlilerimiz ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz. Firma görevlilerimiz elinden gelen her türlü gayreti sergileyerek amacınız doğrultusunda en doğru ürünü satın almanızı sağlayacaktır.