Parça Yıkama Makinesi Deterjanı

Parça yıkama makinası deterjanı ürünümüz Sol Oil 10 konsantre su bazlı toz formda kimyasaldır. Genelde rektifiye ve motor tamircileri endüstriyel parça yıkama makinelerinde motor parçalarının yağ, kir temizliğinde kullanmaktadır. Sol Oil 10 konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılır. %2-3 gibi yüksek konsantrasyonlarda çalışma gücüne sahiptir. Bu gücüne rağmen motor parçalarını oluşturan alüminyum gibi hassas metallere asla zarar vermez. Alüminyum parçalar üzerinde kararma yapmaz. Parçalar üzerinde aşındırma ve deformasyona sebebiyet vermez. Köpüğü kontrollü olduğundan dolayı köpürmez. 70-80 derece sıcaklıkta 20 dakika yıkamada katılaşmış, karbonlaşmış gres yağlarını dahi etkili şekilde temizler. Yağa ve kire doyma oranı çok yüksektir. Günümüzde, motor parçalarının yıkanması, bu iş için özel olarak üretilmiş makineler ile gerçekleştirilir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. olarak endüstriyel parça yıkama makinesi deterjanı üretiminde de sektörde söz sahibiyiz. Satın alacağınız bu ürün ile motor parçalarının sorunsuz şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Özel formül kullanılarak hazırlanan deterjan, parça temizliğini istenen şekilde yapmanızı sağlarken makinenin de zarar görmesini engeller. Koruyucu inhibitörler içeren deterjan sayesinde güvenli parça yıkama temizliği yapabilirsiniz. Parça yıkama deterjanı hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 10

Kullanım Alanı: Parça yıkama makinası deterjanı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAğır Soda Genel Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel parça yıkama işlemleri, motor ve motor parçalarının temizliği ve bakımı için önemli bir adımdır. Soltek Kimya olarak ürettiğimiz Sol Oil 10 Parça Yıkama Makinesi Deterjanı, özel formülü sayesinde yüksek temizleme etkisi sağlarken, hassas metallere zarar vermeden koruma sağlar.Sol Oil 10, konsantre su bazlı toz formda özel bir kimyasaldır. Özellikle rektifiye ve motor tamircileri tarafından endüstriyel parça yıkama makinelerinde motor parçalarının yağ ve kir temizliğinde kullanılır. Konsantre yapısı sayesinde su ile seyreltilerek kullanılır ve %2-3 gibi yüksek konsantrasyonlarda etkili temizlik sağlar.

  • Hassas Metallere Zarar Vermeme: Parça yıkama makinesi deterjanı Sol Oil 10, motor parçalarını oluşturan hassas metallere, özellikle alüminyuma zarar vermez. Kararma, aşındırma ve deformasyona neden olmaz.
  • Kontrollü Köpük: Kontrollü köpük yapısı sayesinde köpürme sorunu yaşanmaz, yıkama işlemi daha verimli ve kolaydır.
  • Yüksek Temizleme Gücü: 70-80 derece sıcaklıkta 20 dakika yıkama sürecinde katılaşmış ve karbonlaşmış yağları dahi etkili bir şekilde temizler.
  • Güvenli ve Etkili Temizlik: Parça yıkama makinesi deterjanı yağa ve kire karşı yüksek doyma oranı ile etkili temizlik sağlar. Koruyucu inhibitörler içerir ve makineye zarar vermeden güvenli temizlik yapar.

Soltek Kimya olarak, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini önemsiyoruz. Sol Oil 10 Parça Yıkama Makinesi Deterjanı, endüstriyel parça yıkama işlemlerinde en iyi sonuçları elde etmek ve hassas parçaları korumak için özenle üretilmiştir.Sol Oil 10 Parça Yıkama Makinesi Deterjanı, motor parçalarının ve diğer hassas metal parçalarının etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar. Hassas koruma ve yüksek temizleme gücü sayesinde endüstriyel parça yıkama işlemlerinde güvenle kullanabilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve denemek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.