Motor Yıkama İlacı Deterjanı

Motor yıkama ilacı, Sol Oil MTR yüksek temizleme etkisine sahip özel bir bileşimdir. Söz konusu ürün, aracın motor kısmında birikmiş olan yağların, yağ kalıntıları ve katranlarının kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Motor yıkama deterjanı Sol Oil MTR, istenen seviyede temizlik yapmanızı sağladığı gibi motorun yeniden kirlenmemesi adına uygulama yapılan yüzeyde film tabakası oluşturarak uzun süre tam koruma sağlar. Motor yıkama ilacı Sol Oil MTR içerisinde güçlü çözücü etkiye sahip olan bileşenler içerir. Güçlü formül, özel bir çalışmanın ürünüdür. Alanında uzman kimya mühendislerimiz tarafından yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile üretilmiştir. Motor yıkama deterjanı, motor ve motor parçalarının istenen düzeyde temizliğini sağlar. Motor ekipmanlarına da kesinlikle zarar vermez. Güvenle kullanabileceğiniz bu ürünü Soltek Kimya Üretim A.Ş. farkıyla satın alabilir, uzun süre etkin koruma sağlayabilirsiniz. Motor yıkama ilacı ve deterjanları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil MTR

Kullanım Alanı: Motor yıkama ilacı

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMotor Yıkama İlacı Sol Oil MTR Nedir?

Motor yıkama işlemi, araç bakımında kritik bir adım olarak öne çıkar. Soltek Kimya olarak ürettiğimız Sol Oil MTR Motor Yıkama İlacı, aracın motor bölgesinde biriken yağ kalıntılarını, kirleri ve katranları etkili bir şekilde temizlemek ve uzun süreli koruma sağlamak amacıyla özel olarak formüle edilmiş etkili bir üründür.
Sol Oil MTR, motor yıkama işlemi için yüksek temizleme etkisine sahip bir motor yıkama deterjanıdır. Aracın motor kısmında biriken yağ, yağ kalıntıları ve katran gibi kirleri kolayca temizler. Aynı zamanda uygulama yapılan yüzeyde koruyucu bir film tabakası oluşturarak motorun yeniden kirlenmesini engeller.

  • Güçlü Temizlik: Sol Oil MTR, güçlü çözücü etkiye sahip bileşenleri ile aracın motor kısmındaki kirleri etkili bir şekilde temizler.
  • Uzun Süreli Koruma: Uygulama sonrası koruyucu film tabakası oluşturarak motorun uzun süre temiz kalmasını sağlar.
  • Motor Parçalarına Zarar Vermez: Motor yıkama deterjan Sol Oil MTR, motor ve motor parçalarına zarar vermeden güvenle kullanılır.
  • Uzman Kimya Mühendislerinin Çalışması: Ürün, alanında uzman kimya mühendislerimiz tarafından özenle üretilmiştir.
  • Çeşitli Endüstrilerde Kullanım: Otomotiv, taşımacılık, endüstriyel araçlar ve daha birçok alanda kullanılabilir.

Sol Oil MTR Motor Yıkama İlacı Deterjanı, araç motorlarını temizlemek ve korumak için geliştirilmiş etkilli bir üründür. Güçlü temizleme etkisi ve uzun süreli koruma sağlaması ile dikkat çeker. Motor yıkama ürünümüz Sol Oil MTR hakkında daha detaylı bilgi almak ve ürünü denemek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.