Havuz Kireç Çözücü

Havuz kireç çözücü kimyasal ürünümüz Sol KP 048 tüm havuz türlerinde oluşan kireç, tortu ve kışır oluşumlarını temizlemek için özel olarak geliştirilmiştir. Kokusuz olan ürünümüz havuzların iç yüzeylerine zarar vermeden kirecin tamamen temizlenmesini sağlar. Sol KP 048 kimyasalımızı hem havuzun içinde hem de çevresinde oluşan kireç lekelerinde kullanmanız mümkündür. Kullanım sırasında fırça kullanmak kirliliği daha kısa sürede çözmenize yardımcı olur. Havuz kireç çözücü kimyasalımız asidik karakterde olsa da havuz fayanslarınızda aşındırma ya da renklerde soldurma meydana getirmez. Havuzlarda kullanılan havuz kireç çözücü Sol KP 048 sayesinde uzun süre kireç oluşumunun da önüne geçebilirsiniz. Havuz kireç çözücü üretiminde Soltek Kimya olarak en iyisini sunarız. Havuzlarda oluşan kireç için çözüm arayışındaysanız firmamızı arayarak ürünümüz hakkında detaylı bilgi alabilir, 5 kg’dan başlayarak istenilen ambalajlarda sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL KP 048

Kullanım Alanı: Havuz kireç çözücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol KP 048 Havuz Kireç Çözücü Özellikleri Nelerdir?

Sol KP 048 havuz kireç çözücü ‘nün bazı özellikleri şunlardır:

  • Etkili kireç çözme özelliği: Sol KP 048 havuz kireç çözücü havuzlarda oluşan kireç, tortu ve kışır oluşumlarını etkili bir şekilde çözmek için özel olarak formüle edilmiştir. Kireç birikimini hızlı ve etkili bir şekilde temizler.
  • Kokusuz olması: Ürün kokusuzdur. Kullanım sırasında rahatsız edici koku oluşturmaz.
  • Zararsız ve yüzey dostu: Havuz kireç sözücü Sol KP 048 havuzun iç yüzeylerine zarar vermeden kireci tamamen temizler. Havuz fayanslarına, mermerlerine ve derzlerinde veya diğer yüzeylere aşındırıcı etkisi veya renk bozulması yapmaz.
  • Çok amaçlı kullanım: Sol KP 048 havuz kireç temizleyici hem havuzun içindeki kireç birikimlerini çözmek için kullanılabilir, hem de havuz çevresinde oluşan kireç lekelerinin temizlenmesine kesin çözümdür.

Sol KP 048 havuz kireç çözücü etkili şekilde kireç birikimini temizlemek, havuzunuzun temiz, sağlıklı ve estetik görünmesini sağlamak için üretilmiş kimyasal üründür.