Köpürmeyen Kireç Sökücü Kimyasal

Köpürmeyen kireç sökücü Sol Kp 010 paslanmış ve kireç tutan borular, mermer yüzeyler, fayanslar üzerinde oldukça etkilidir. Bunun yanında eşanjör tıkanıklığına neden olan kireç ve tortuları çözmek için de bu üründen yararlanmak mümkün olur. Köpürmeyen kireç sökücü ile kısa sürede tortu ve kireci sorun olmaktan çıkarabilirsiniz. Tesisatlarda kullanıldığında köpürmediği için bakır ve metallere hiçbir şekilde zarar vermez. Köpürmeyen kireç sökücü Sol Kp 010 kullanımı sırasında püskürtme, daldırma ya da fırçalama yöntemi kullanabilirsiniz. Sıvı kıvamda olan ürünümüz farklı kullanımlara açıktır. Soltek Kimya olarak köpürmeyen kireç çözücü firmamızın deneyimli kimyagerleri tarafından üretilir. Beklentilere yanıt veren kimyasalımız uygun fiyatlarda 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verilebilir. Bunun yanında geniş ürün gamımızı inceleyerek muadil ürün avantajlarımızdan da yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL KP 010

Kullanım Alanı: Köpürmeyen kireç sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSol Kp 010 Köpürmeyen Kireç Sökücü Özellikleri Nelerdir?

Köpürmeyen kireç sökücü Sol Kp 010 ürünümüzün genel özellikleri aşağıdadır.

  1. Kireç ve Tortu Çözme: Sol Kp 010 köpürmeyen kireç çözücü paslanmış ve kireç tutan borular, mermer yüzeyler, fayanslar ve eşanjör gibi alanlardaki kireç ve tortuların etkili bir şekilde çözülmesine yardımcı olur.
  2. Köpürmeme Özelliği: Köpürmeyen formülasyona sahiptir. Kullanımı sırasında oluşabilecek fazla köpürme veya kabarma sorunlarını en aza indirir.
  3. Metal ve Yüzey Koruma: Sol Kp 010 köpürmeyen kireç temizleyici tesisatlarda kullanıldığında bakır ve metaller üzerinde herhangi zarar veya korozyona neden olmaz. Bu sayede malzemelerin korunmasına olanak tanır.
  4. Farklı Uygulama Yöntemleri: Sıvı formdaki Sol Kp 010 püskürtme, daldırma veya fırçalama gibi çeşitli uygulama yöntemleriyle kullanılabilir. Çeşitli yüzeylerde kolay ve etkili bir şekilde kullanım sağlar.
  5. Farklı Ambalaj Seçenekleri: Soltek Kimya olarak Sol Kp 010 köpürmeyen kireç sökücü ürününü farklı miktarlarda satışını yapmaktayız. Sipariş verilebilecek ambalaj seçenekleri arasında 5 kg, 10 kg, 20 kg, 30 kg, 60 kg, 220 kg ve 1000 kg gibi çeşitler bulunur.

Sol Kp 010 köpürmeyen kireç sökücü ürünümüzün genel özelliklerini yansıtmaktadır. Detaylı teknik bilgilere ve kullanım talimatlarına sahip olmak için Soltek Kimya ile iletişime geçebilir ve daha fazla bilgi alabilirsiniz