Banyo Kireç Sökücü Temizleyici Kimyasal

Banyo kireç sökücü ürünümüz Sol Kp BY kirecin yoğun olarak oluştuğu banyolarda son derece işlevsel üründür. Kireç suyun çok kullanıldığı ortamlarda farklı şekillerde oluşabilir. Cam, fayans, metal ve daha birçok yüzeyde kireç kalıntısına rastlanabilir. Banyo ortamlarında özellikle musluk çevrelerinde, su çıkış alanlarında ve duşakabin üzerinde sıklıkla kireç lekelerine rastlanır. Böyle durumlarda güçlü banyo kireç çözücü Sol Kp BY’yi kullanmak büyük bir önem taşır. Yüzeyleri aşındırmayan ve cam yüzeylerde çizik bırakmayan banyo kireç sökücü ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Tüm banyo ortamlarında kullanılabilecek şekilde üretilen kimyasallardır. İçerisinde bulunan inhibitör maddeler sayesinde metaller üzerinde en ufak bir hasara neden olmaz. Kireç sökücü banyo ortamlarında mutlaka kullanılması gereken ürünlerdir. En iyi banyo kireç sökücü ürünler için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Soltek Kimya A.Ş olarak beklentilerinize tam olarak yanıt vermekteyiz. Kaliteli banyo kireç sökücü ürünlerimizi en ulaşılabilir fiyatlarla temin edebilirsiniz. Bu ürünleri temin etme aşamasında firmamıza ulaşabilir ve kullanım detayları hakkında da bilgiler edinebilirsiniz. Firmamızın iletişim numaralarını arayarak kireç çözücü ürünlerimiz hakkında bilgi alabilir, istenilen ambalajlarda siparişinizi verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL KP BY

Kullanım Alanı: Banyo kireç sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMusluk Kireç Sökücü Sol Kp BY Nedir?

Musluk kireç sökücü musluk ve çevrelerinde gelişen tüm kireci kısa sürede çözer. Özel olarak geliştirdiğimiz musluk kireç çözücü kimyasalımız insan sağlığına zarar verecek nitelikte hiçbir madde barındırmaz. Musluk kireç sökücü kireci temizlemekle kalmaz aynı zamanda muslukların daha parlak görünüm kazanmasına yardımcı olur. Musluk kireç sökücü püskürtme yöntemi ile kullanılabilir.

Bunun için sprey şişeler son derece işlevseldir. Musluk yüzeyindeki kirece püskürttükten sonra birkaç dakika beklemeniz gerekir. Sonrasında yumuşak süngerle kirecin yüzeyden temizlenmesini sağlamak mümkündür. Soltek Kimya firması olarak kireç problemine güvenli ve kesin çözümler sunarız. Firmamıza ulaştığınızda 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ürettiğimiz musluk kireç çözücü kimyasalımızı uygun fiyatlarla siparişlerinizi verebilirsiniz.

Lavabo kireç sökücü kimyasal üretiminde en iyi formülasyonları kullanırız. Lavaboların hemen her alanında meydana gelen kireç problemini kireç temizleyici kimyasalımız ile çözebilirsiniz. Lavabo kireç sökücü Sol WC Perfect farklı ve etkili bileşenler bir araya getirilerek üretilir. Lavaboların parlak, hijyenik ve temiz görünmesinde ürünümüzün etkileri oldukça yüksektir. Güçlü etkileri ile uzun süre musluklarda ve lavabolarda kireç oluşumunu da engellemek mümkün olur.

Lavabo kireç sökücü Sol WC Perfect zararlı bileşen barındırmaz. İnsan ve çevre sağlığına olumsuz etkiler ortaya çıkarmaz. Aynı zamanda lavabolarda deformasyona ve renk değişimlerine neden olmaz. Soltek Kimya firması olarak lavabo kireç temizleyici üretiminde en iyi kaliteyi sunarız. Lavabo kireç çözücü ya da muadil ürünlerimiz hakkında bilgi edinmek için firmamızın numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Banyo kireç sökücü kimyasal ürünümüz Sol Kp BY banyolarda en ciddi sorunlardan biri olan kirecin temizlenmesinde son derece etkilidir. 10 saniye içerisinde etkili temizlik yapabilme imkanı sunan banyo kireç temizleyici kimyasalımız hızlı etkileri ile öne çıkar. Kireç ve sabun artıklarına kolayca etki edebilecek şekilde geliştirilen kimyasalımız özellikle hızlı ve güvenli kullanım sunar. 

Sol Kp BY Etrafa yaydığı hoş kokusu ile banyo kireç sökücü, tüm banyoların vazgeçilmez temizleyicileri arasında yer alır. Püskürtme başlığı ile yüzeye bir miktar püskürttükten sonra yumuşak bir sünger ya da bez ile yüzeydeki kireci kolayca temizlemek mümkün olur. Banyo kireç sökücü ürünümüz duşakabinlerde, çeşmelerde, fayans ve lavabolarda güvenle kullanılabilir. 

Banyo kireç çözücü kimyasalımızı kullanmak ya da denemek isterseniz Soltek Kimya firmamızı arayabilirsiniz.