En İyi Mutfak Yağ Çözücü Ürün

Mutfak yağ çözücü ürünümüz Sol Fn FR yağ ve lekeleri çözmek için kullanılan özel en iyi yağ kir sökücü üründür. Güçlü etkilere sahip olan Sol Fn Fr temizlik ürünleri arasında yer alır. Mutfaklarda temizlenmesi gereken tüm yağı kısa sürede çözer ve daha temiz alanlar yaratmanıza yardımcı olur. Mutfaklarda yağ son derece ciddi lekeler olarak karşınıza çıkar. Yemeklerden sıçrayan yağlar fayanslarda, ocaklarda, davlumbaz ve fırınlarda ciddi lekelerdir. Böyle durumlarda güçlü mutfak yağ çıkarıcı Sol Fn Fr’den yaralanabilirsiniz. Mutfak yağ çözücü ürünümüz yüzeylere zarar vermeyen kimyasaldır. Aynı zamanda yüzeylerdeki yağı ve kiri güçlü formülü ile kısa süre içerisinde çözer. Kullanıcı gereksinimlerine uygun olarak üretilen en iyi mutfak yağ sökücü ürünlerimiz en iyi formülasyonlarla üretilir. Mutfak yağ çözücü ürünlerimiz ile en inatçı yağları kısa sürede temizlemek mümkündür. Sprey ve köpük formunda üretilen yağ çözücüler dikey zeminlerde de kullanılabilir. Mutfak yağ sökücü ürünlerimizin kullanımı hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Ulaşılabilir fiyatlarla sunduğumuz mutfak yağlarını temizleme kimyasallarımız son derece etkilidir. Güçlü mutfak yağ çözücü gereksinimleriniz için firmamızı arayabilir ya da satış platformumuz üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Fn FR

Kullanım Alanı: Mutfak yağ çözücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMutfak Yağ Çözücüsü Sol Fn FR ile Mutfaklarınızı Leke ve Kirlerden Kolayca Arındırın

Mutfaklarımız lezzetli yemeklerin hazırlandığı ve sevdiklerimizle bir araya gelerek keyifli anlar geçirdiğimiz alanlarımızdır. Yemeklerin hazırlanması sırasında sıçrayan yağlar ve diğer lekeler mutfak yüzeylerinde ciddi sorunlara neden olmaktadır. İşte tam da bu noktada Soltek Kimya’nın güçlü ve etkili mutfak yağ çözücü ürünü Sol Fn FR devreye girer.

Özel formülasyonu sayesinde mutfaklarda yağ ve lekeleri çözmek için üretilmiş olan en iyi yağ kir sökücü ürünlerden biridir. Mutfaklarda temizlenmesi gereken tüm yağları kısa sürede etkili bir şekilde çözer ve daha temiz, hijyenik alanlar yaratmanıza yardımcı olur. Fayanslar, ocaklar, davlumbazlar ve fırınlar gibi mutfak yüzeylerinde ve ekipmanlarında oluşan ciddi yağ lekeleri artık endişe kaynağı olmaktan çıkar.

Özellikle yemeklerden sıçrayan yağların neden olduğu lekeler mutfak temizliği için oldukça zorlu olmaktadır. Ancak Sol Fn FR güçlü formülü sayesinde bu zorlu lekelerle başa çıkmanıza yardımcı olurken yüzeylere zarar vermez. Yağ ve kirleri kısa sürede çözerek temizlik işlemini kolaylaştırır.
Soltek Kimya müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak en iyi mutfak yağ sökücü ürünlerini üretir. Sol Fn FR, etkili formülasyonu sayesinde en inatçı yağları dahi kısa sürede temizlemenize olanak sağlar. 

Mutfakta en iyi yağ çözücü Sol Fn FR konsantre su bazlı kimyasallardan üretilmiştir. Yağlı, kirli mutfaklarda konsantrasyonu ayarlanarak kullanılabilir. Konsantre olmasından dolayı gücünü kullanıcı su girerek ayarlayabilir. Hafif yağlılıklarda 1 birim Sol Fn FR 20 birim su ile seyreltilebilir.

Orta yağlı yüzeylerde 1/10, ağır yağlarda ise 1/5 oranında su ile seyreltilip kullanılır. Sol FN FR suda çözünebilir ve yağı emebilirler özellikte en iyi yağ kir çözücüdür. Bu nedenle, Sol Fn FR mutfak ve evde temizlik için kullanılırlar. Sol Fn FR ve diğer güçlü, etkili ve en iyi yağ çözücü, sökücü kimyasal ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.