Fırın Tepsisi Temizleme Ürünü

Fırın tepsisi temizleme kimyasalımız Sol Fn TP konsantre ve su bazlıdır. Hem endüstriyel işletmelerde hem de evlerde kullanılan tepsileri temizlemede kullanılır. Pratik ve hızlı bir hijyen sağlayan fırın tepsisi temizleyici ürünümüz tepsilerin yüzeyine ve kaplamasına zarar vermez. Çizme ya da aşındırma meydana getirmeyen bir kimyasaldır. Fırın tepsisi temizleme ürünümüz Sol Fn TP ekmek fırınlarında ve pastanelerde kullanılan tepsilerin yanında ev mutfaklarındaki yanmış tepsi ve tavaları temizlemek için de kullanılır. Yüksek kalite standartlarında ürettiğimiz temizleyicimiz insan sağlığını riske atacak hiçbir faktör barındırmaz. Fırın tepsisi temizleme kimyasalı üretimini gerçekleştiren Soltek Kimya firmamız en kaliteli ürünleri ile sektörde öne çıkan bir firmadır. Ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilir, aynı zamanda muadil ürünlerimize de göz atabilirsiniz. Detaylı bilgi için uzman kimyagerlerimizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Fn TP

Kullanım Alanı: Fırın tepsisi temizleme 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgFırın Tepsisi Temizleyici Nedir?

Fırın tepsisi temizleyici restoranlar, fırın ve kafelerde kullanılması gerekli olan bir kimyasaldır. Hastane ve otel mutfaklarında yoğun olarak kullanılan fırın tepsileri de, yağ ve yemek lekeleri nedeniyle güçlü bir kimyasala gereksinim duyar. Böyle durumlarda fırın tepsisi temizleyici ürünümüz oldukça hızlı bir temizleme imkanı sunar.

Tepsilerde çizilmelere ya da deformasyonlara neden olmaz. İçeriğinde bulunan hammaddeler insanların sağlığı açısından risk barındırmaz. Aynı zamanda sprey şişelerde kullanıma uygun kimyasallardır. Tepsilere dökerek ya da püskürterek kullanabilirsiniz. Soltek Kimya firmamızın laboratuvarlarında üretilen fırın tepsisi temizleyici ürünümüz beklentilere tam olarak yanıt verir. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi alabilir, ulaşılabilir ve uygun fiyatlar çerçevesinde 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak firmamızdan sipariş verebilirsiniz.