Tava Temizleme Tava Temizleyici Kimyasal

Tava temizleyici ürünümüz Sol Oil TT fırınlarda, pastanelerde ve mutfaklarda kullanılan tavaların yağ ve ısı birleşimi sonrasında oluşan kararma yani yanıkların temizliğinde kullanılan su bazlı kimyasaldır. Endüstriyel işletmelerde ve ev mutfaklarında en önemli sorunlardan birisi de yanmış tava ve tencerelerin temizlik işlemidir. Isı ve yağ birleştiği zaman karbonlaşır tavaların dış ve iç yüzeylerinde temizlenmesi çok zor kirlilikler oluşur. Tavalarda yemek ve yağların dibe tutması neticesinde kararmalar meydana gelir. Tavanın renginde ve yapısında bozulmalara neden olan bu lekelerin temizlenmesi için güçlü kimyasallara gereksinim duyulur.ava temizleyici kimyasalımız Sol Oil TT, yanmış ve kararmış tavalardan kaynaklanan sorunları çözmek için etkili bir çözümdür. Etkili formülü ile tavaların temizlenmesini il günkü formuna gelmesini sağlar. Sol Oil TT güçlü yanmış, kararmış tava temizleyici kimyasal ürünümüz bu alanda en profesyonel ürünler arasında yer alır. Tavaların kiri ve boyutları fark etmeksizin yanmış tava temizleme kimyasalı Sol Oil TT kullanılabilir. Yüzeyleri çizmeden, kaplamasına zarar vermeden gereken hijyeni en iyi şekilde sağlar. Aynı zamanda yanmış tava temizleyici insan sağlığına hiçbir zarar vermez. Yanmış tava temizleyici kimyasalımız en profesyonel formülasyonlarla üretilir. Sektörün tüm dinamiklerine hakim kimyagerlerimizin ürettiği yanmış tava temizleme kimyasalımız hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil TT

Kullanım Alanı: Tava temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTava Temizleyici Sol Oil TT Nedir ve Nasıl İşe Yarar?

Kararmış tavaları temizleyici Sol Oil TT; fırınlar, pastaneler ve mutfaklarda kullanılan tavaların yanık ve kararma lekelerini temizlemek için özel olarak tasarlanmış su bazlı bir kimyasaldır. Özellikle ısının ve yağın birleşimi sonucu oluşan zorlu kirleri etkili bir şekilde çözer.

Zorlu Yanık Lekelerine Güçlü Çözüm:
Yanmış, kararmış tava ve tencerelerin temizliği, zorlu bir görev olabilir. Isı ve yağın birleşimi sonucu oluşan karbonlaşmış lekeleri temizlemek, genellikle başa çıkılması zor durumdur ancak tava temizleyici Sol Oil TT, güçlü formülasyonu ile bu tür zorlu kirleri hızla çözer, böylece tavaların ilk günkü parlaklığını,formunu geri getirir.

Her Boyuttaki Tavalar İçin Uygun:
Tava temizleyici Sol Oil TT, tavaların boyutları ve kirlilik durumu ne olursa olsun etkili bir şekilde kullanılabilir. Ürünün özel formülü, tavaların dış ve iç yüzeylerini çizmeden ve kaplamalarına zarar vermeden temizler.

Sağlıklı ve Güvenli:
Yanmış tava temizleyici kimyasalımız hem etkili hem de güvenlidir. İnsan sağlığına herhangi bir zarar vermezken, tavaların temizlenmesini en iyi şekilde sağlar.

Soltek Kimya ile İletişime Geçin:
Soltek Kimya olarak, sektörün dinamiklerine hâkim kimyagerlerimizle Sol Oil TT ve diğer temizlik ürünlerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilir birebir iletişime geçebilirsiniz. Ürünün nasıl kullanıldığından, içerik bileşenlerine kadar her türlü sorunuzun yanıtını alabilirsiniz.