Temizlik Solventi 

Temizlik solventi kimyasal ürünümüz Solex Clean 102 metal yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Temizlik solventi özellikle boya veya kaplama yapılacak metallerin yüzeyindeki yağ ve kir temizliğinde tercih edilmektedir. Yağlı ve kirli metallerin yüzeyleri boya öncesinde temizlik solventi Solex Clean 102 ile temizlenir. Kullanılması oldukça pratiktir. Özellikle silme, püskürtme yöntemleri ile kullanılır ve tercih edilir. Yağı ve kiri kendi bünyesine alarak temizler ve hızlı bir şekilde yüzeyden uçarak uzaklaştırır. Boyanın tutunmasına engel teşkil edecek tortu ve tual bırakmaz. Yanıcı ve yanıcı olamayan 2 farklı çeşitte metal temizleyici, temizlik solventi firmamız tarafından üretilmektedir. Soltek Kimya Üretim A.Ş. olarak yüzeyin durumuna ve yağın cinsine göre alanında uzman kimyager ve kimya mühendislerimizce prosesinize özel kimyasal ürünlerde geliştirebiliriz. Tersine mühendislik faaliyetlerimiz doğrultusunda yurt içi ve yurt dışından almış olduğunuz kimyasal maddelerin bire bir aynısını üreterek prosesinize dahil edebiliriz. Temizlik solventi , metal temizleyici ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için bizi arayabilir, mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex Clean 102

Kullanım Alanı: Temizlik solventi 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTemizlik Solventi Solex Clean 102 Nedir ve Ne İşe Yarar?

Temizlik Solventi Solex Clean 102, özellikle boya veya kaplama yapılacak metal yüzeylerin temizliğinde kullanılan etkili bir temizlik solventidir. Metal yüzeyler, endüstriyel sektörlerde ve üretim süreçlerinde sıklıkla kullanılır. Ancak zamanla bu yüzeylerde yağ, kir ve diğer kirleticiler birikir bu da boyama veya kaplama gibi işlemlerin başarısını olumsuz etkileyebilir. İşte bu noktada, Soltek Kimya olarak özel formülle ürettiğimiz temizlik solventi Solex Clean 102 devreye girer. Temizlik Solventi Solex Clean 102, metal yüzeylerin parlaklığını ve boyanın kalitesini artırmak için mükemmel bir çözümdür.Yağlı ve kirli metallerin yüzeylerinde biriken tortu ve kirleri etkili bir şekilde temizlemek için tercih edilir.

Pratik Kullanım ve Hızlı Etki:
Temizlik solventi Solex Clean 102, özellikle silme ve püskürtme yöntemleriyle kullanılarak pratik bir şekilde uygulanabilir. Ürün, yağı ve kirleri hızla yüzeyden alır ve uçarak uzaklaştırır. Bu sayede metal yüzeyler hızlıca temizlenir, böylece boyanın tutunma kalitesi artar.
Boya Öncesinde Temizlikte Etkili:
Metal yüzeylerin boyanmadan önce temizlenmesi, boyanın kalitesini ve dayanıklılığını artırmak için önemlidir. Solex Clean 102, yüzeydeki yağ ve kirleri etkili bir şekilde temizleyerek boyanın yüzeye daha iyi tutunmasını sağlar.

Tersine Mühendislik ve Yerel Üretim Kapasitesi:
Kimyasal maddelerin analizlerini yaparak, ihtiyaçlarınıza uygun temizlik solventleri üretiyoruz. Bu sayede tam olarak istediğiniz ürünü elde edebilir ve üretim süreçlerinizi optimize edebilirsiniz.
Temizlik solventi Solex Clean 102 ve diğer temizlik ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek, ürünlerimizi sipariş vermek veya özel çözümler için iletişime geçmek için bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz.