Sanayi Tipi Yağ Çözücü Kimyasal

Sanayi tipi yağ çözücü kimyasal ürünümüz konsantre su bazlı solvent içermeyen sanayi tip yağ, kir temizleyicidir. Karbonlaşmış ağır sanayi yağlarının temizliğinde tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Tekstil, metal, gemi, kauçuk ve otomotiv sanayiinde yağ kir temizliğinde kullanılır. Fabrika makine ekipmanlarında ve kaportalı dış yüzeylerinde, tamir atölyelerinde, liflerde, lastik izleri ve motor parça temizliklerinde boyalı ve boyasız yüzeyler dahil tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Fabrikaların yağlı ve kirli zemin temizliklerinde kullanılan çok amaçlı yağ ve kir çözücü kimyasal ürünüdür. Ağır gres yağlarında, hidrolik yağlarda veya fabrika ortamından kaynaklı makine dış yüzeylerinde oluşan kir ve yağ temizleyici olarak kullanıma uygundur. Özel formülasyonu sayesinde çevre kirliliğinden söz edilemez. Doğada biyolojik olarak parçalanır. Püskürtme, silme, sprey, daldırma şeklinde uygulama yapılabilir. Yağ ve kir tabakaları ile hızlı bir şekilde reaksiyona girerek inorganik ve organik ağır yağları dahi kolay bir şekilde temizlenmesini sağlar. Konsantre su bazlı olmasından dolayı yağ ve kirliliğin durumuna göre su ile seyreltilerek kullanıldığından ekonomik kullanım imkânı sunar. Soltek Kimya Üretim A. Ş. Birçok çeşitte yağ sökücü kimyasal üretimi yapmaktadır. Sanayi tipi yağ sökücü ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Yağ, kir sökücü Sol Clean Ex ürünümüzün numuneleri adresinize teslim ücretsiz şekilde gönderimi sağlanır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Clean Ex

Kullanım Alanı: Sanayi tipi yağ çözücü kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSanayi Tipi Yağ Çözücü Sol Clean Ex Nedir?

Sanayi tipi yağ çözücü Sol Clean Ex endüstriyel ortamlarda etkili ve hızlı bir şekilde yağ ve yağlı kirleri çözmek için özel olarak formüle edilmiş güçlü sanayi tipi yağ sökücüdür. Sanayi tesislerinizde, atölyelerinizde ve üretim ortamlarınızda zorlu yağ kalıntılarını temizlemek için kullanılır. Güvenli ve çevre dostu formüle sahiptir. Çevresel etkileri minimize etmek için çevre dostu kimyasallar kullanılmıştır.

Sanayi tipi yağ sökücü ürünümüz Sol Clean Ex güçlü ve etkili formülü sayesinde geniş uygulama alanına sahip sanayi tipi yağ çözücüdür. Aşağıda Sol Clean Ex’in yaygın olarak kullanıldığı alanlardan bazılarını bulabilirsiniz:

  • Endüstriyel Üretim Ortamları: Sol Clean Ex, üretim tesislerinde, atölyelerde ve fabrikalarda, makinelerin, ekipmanların ve parçaların yağ, gres ve kirlerden arındırılması için ideal yağ temizleyicidir. Metal yüzeyler, motorlar, jeneratörler, valfler, rulmanlar ve diğer endüstriyel ekipmanlarda etkili şekilde kullanılmaktadır.
  • Otomotiv Bakım ve Onarım: Otomotiv sektöründe Sol Clean Ex araç parçalarının temizlenmesi ve yağ, gres ve kirin giderilmesi için yaygın olarak tercih edilir. Motor parçaları, şanzımanlar, diferansiyeller, frenler ve diğer otomotiv bileşenlerinin temizliğinde kullanılabilir.
  • Denizcilik ve Havacılık: Sol Clean Ex gemi inşaatı, denizcilik ve havacılık sektörlerinde, gemi ve uçak parçalarının temizliği için etkili bir çözümdür. Yağ, gres ve kirin yoğun olduğu denizcilik ve havacılık uygulamalarında kullanılarak yüksek temizleme performansı sağlar.
  • Metal İşleme: Metal işleme endüstrisinde Sol Clean Ex metal yüzeylerin yağ, gres ve kirlerden temizlenmesi için yaygın olarak kullanılır. Metal levhalar, profiller, borular, kaynaklı parçalar ve diğer metal bileşenlerin temizliğinde etkili sonuçlar verir.

Sol Clean Ex güçlü formüle sahiptir. İçerisinde bulunan özel bileşenler yağ, gres, kir ve diğer zorlu kirleticileri etkili şekilde çözer ve temizler. Yoğun ve kalın yağ tabakalarını bile kolayca çözer ve söker.

Sanayi tipi yağ çözücü kimyasalları yoğun bir formül ile üretiyoruz. Zeminlere zarar vermeyecek ve aşındırmayacak kalitede üretilen bu ürünler beklentilere tam olarak yanıt vermektedir. Bu bakımdan kullanıcı açısından önemli etkileri ile öne çıkan ürünler olduklarını söylemek mümkündür. Sanayi tipi olarak üretilen tüm yağ çözücülerimiz makinelerin üzerinde kalıplaşan ve yoğun hale gelen kirleri sökmede başarılıdır.

Bu kimyasallar her türden makinenin yağından arındırılmasında önemli bir yere sahiptir. Tüm hassas yüzeylerde kullanılabilecek standartlarda ürünlerimiz bulunmaktadır. Bunun yanında ürünlerimiz sprey, köpük ve jel kıvamında olmak üzere farklı formlardadır. Toz olarak üretilen yağ sökücüler de yine kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt verir. 

Sanayi tipi ağır yağ sökücü kimyasal ürünler endüstriyel alanlarda kullanılabilen yağ çözücülerdir. Zeminlerde ve makine aksamlarında biriken katı yağların kısa sürede çözülmesine yardımcı olur. Konsantre su bazlı kimyasaldır. Konsantre olmasından dolayı mevcut yüzeydeki yağlanmanın durumuna göre su ile seyreltilebilir.

Metaller, makine ekipmanları, araç motorları gibi alanlarda sanayi tipi yağ sökücü gereksinimi yüksektir. Böyle durumlarda Soltek Kimya olarak ağır yağ çözücü çeşitlerimizi sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız. Geniş kullanım alanı bulunan ağır yağ temizleme ürünlerimiz uzun süredir temizlenmeyen yağ lekelerini kısa sürede temizlemenizde sizlere yardımcı olan bir üründür.

Yağ ve kir sökücü olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz bu kimyasal ürünleri istenilen miktarda sipariş verebilirsiniz. Ağır yağ sökücü kimyasalları üretici firma olarak bizlerden çok daha avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. 5, 10, 20, 30, 240, 60, 240 , 1000 kg olarak ürettiğimiz bu sanayi tip ağır yağ temizliği ürünlerini sizlere en kısa sürede ulaştırabiliriz.

Farklı formlarda üretilen ağır yağ sökücü ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamızın müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlere ürünlerin hammadde değerleri ve kullanım şekilleri hakkında detaylı olarak bilgi verebilmektedir.