Gres Yağı Çözücü ve Temizleme Kimyasalı

Gres yağı temizleme kimyasalı ürünümüz Sol Oil 10-01 konsantre su bazlı gres, makine, sanayi yağ temizleyici kimyasaldır. Sol Oil 10-01 kimyasal ürünümüz sayesinde makinelerin ve motorların iç ve dış aksamlarında biriken tüm yağ birikintilerini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Yağın problem olduğu tüm yüzeylerde kullanıma uygundur. Alkali ve özel yapısından dolayı uygulama yapılan yüzeyler üzerinde korozif etkiye sebebiyet vermez. Benzi, tiner, mazot gibi kimyasalların yerine yağ ve gres temizleyici olarak kullanılır. Sol Oil 10-01 konsantre olmasından dolayı su ile seyreltilebilir. Su ile seyreltildiğinden dolayı kullanım anı birim maliyeti yok denecek kadar azdır. Her türlü yağ temizleme kimyasalı üretiminde öne çıkan firmamız özellikle yağ ve gres çözücü ve sökücü konusunda profesyonel üretimler gerçekleştirir. Endüstriyel alanlarda kullanılan yağ çözücü ürünümüz oldukça güçlü formüle sahiptir. En iyi laboratuvar ortamlarında geliştirdiğimiz yağ ve gres çözücü ve temizleyici ürünlerimiz ile birlikte sanayi alanında kullanılan tüm makinelerinizi, parçalarınızı ve araçlarınızın motorlarını kolaylıkla temizleyebilirsiniz. İstenilen ambalajlarda toptan ve parkende satışımız vardır. Sol Oil 10-01 ve diğer yağ sökücü, çözücü, temizleyici ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve ücretsiz numunelerimizden faydalanmak isterseniz bizi hemen arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil 10-01

Kullanım Alanı: Gres yağı temizleme

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKonsantre Gres Yağı Temizleyici Sol Oil 10-01 Nasıl Kullanılır?

Konsantre gres yağı temizleyici Sol Oil 10-01 gres yağ çözücü kimyasal ürünümüz uygulama alanının şekline göre kullanıma uygundur. Gres yağı, makine yağı temizliğinde kullanılır. Sanayide, fabrikalarda makine, makine parçaları, boyalı boyasız yüzeylerden ağır gres yağ temizleme kimyasalıdır.

Gres yağların temizliğinde Sol Oil 10-01 daldırma banyolarında kullanıldığı gibi, sprey şeklinde püskürtme yaparak kullanıma uygundur. Yağ ve kirlilik durumuna göre Sol Oil 10-01 konsantre olduğundan dolayı su ile seyreltilebilir. Sol Oil 10-01 %5 ile %10 arasında su ile seyreltilip kullanıma uygundur. Yüzeydeki kirlilik veya yağ oranı ürünün seyrelme oranını belirler. Sol Oil 10-01 konsantrasyonunu kullanıcı deneme yanılma yöntemi ile belirleyerek temizleyici solüsyonu hazırlar.

Temizliği yapılacak parçaları daldırma tankına daldırır veya hazırlanan Sol Oil 10-01 solüsyonu ağır kirli, gres yağlı yüzeye püskürtülür. Fiziksel etkiye gerek kalmaksızın yüzeydeki kabon olmuş gres gibi kirlilik çözünür.

Tazyikli su ile durulanır. Sıcak su Sol Oil 10-01 konsantrasyonunu artırır. Uygulama sonrasında su ile durulama işlemi sonrasında istenilen kir, gres ve yağ temizleme işlemi yapılmış olur. Soltek Kimya Üretim A. Ş. ile iletişime geçmeniz durumunda uygulama hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

 • Sol Oil 10-01 uygulama talimatnamesine okuyup gerekli önlemleri alarak kullanınız. 
 • Yutmayın, içmeyin.
 • Kişisel hijyen için kullanılmaz.
 • Kullanılırken göz temasından mutlak suret ile korunalım.
 • Sol Oil 10-01 cilt temasında bol su ile yıkayalım.
 • Çocuklardan uzak tutulmalıdır.
 • Sol Oil 10-01’i kullanım sırasında mutlaka eldiven kullanalım. 
 • Oda sıcaklığında, direk güneş ışığından koruyarak muhafaza altına alalım.
 • Göze sıçrama ihtimaline karşın mutlaka gözlük kullanalım.

Sol Oil 10-01’i uygulama aşamasında mutlaka yetkililerimizden gerekli bilgileri alınız.

Gres yağ sökücü kimyasal ürünümüz Sol Oil 10-01 makine ve ekipmanlardan gres yağı gibi ağır yağ ve kir kalıntılarının çözmek için formüle edilip, üretilmiş endüstriyel temizleyici kimyasaldır. Gres yağ çözücü ürünümüz genellikle endüstriyel alanlarda kullanılır. Ciddi yağ kirliliklerinin temizlik sorunlarına tam olarak çözüm sunar.

 • Gres yağ sökücü ürünümüz yağ ve kirin biriktiği tüm yüzeylerin yağdan, kirden temizlenmesinde kullanılır.
 • Gres yağ çözücü Sol Oil 10-01 sanayide, fabrikalarda, otomotiv sektöründe, tarım ve denizcilik sektöründe yaygın olarak kullanılır.
 • Sol Oil 10-01 gres yağ sökücü kimyasal ürünümüz motor, makine ve parçalarının yağ temizliğinde istenilen sonuca bizi ulaştırır.

Gres yağ sökücü ve çözücü ürünümüz kullanım amacına uygun olacak şekilde sıvı, sprey ve jel formunda üretilmektedir. Tüm yüzeylerden gres ve makine yağı temizleme ve yağ sökme, çözme kimyasalı olarak güvenle kullanılmaktadır. Soltek Kimya tarafından üretilmektedir.