Mobilya Vernik Boya Sökücü Kimyasal

Mobilya boya sökücü ürünümüz Sol Rem MB çeşitli mobilyalar üzerindeki boya kalıntılarını çıkarmak için kullanılır. Mobilyaların yüzeyindeki tüm boya, vernik ve cila kalıntılarının derinlemesine temizlenmesini sağlar. Kullanım sırasında mobilyalara zarar vermeden temizleme gerçekleştiren mobilya boya sökücü kimyasalı güvenli bir kullanım imkanı sunar. Yüzeylerde hiçbir tortu bırakmadan temizlik yapılabildiğinden işlem sonrasında mobilyayı ilk günkü haline getirerek yeni bir boya ve vernik işlemine hazır hale getirir. Sol Rem MB mobilyalara sonradan yapılacak işleme engel teşkil edecek tortu bırakmamaktadır. Mobilyalarda çürüme yapmaz. Fırça yardımı ile boya kalıntılarının üzerine sürdükten sonra hızlı şekilde reaksiyon gerçekleşir. Sonrasında silme işlemi yaparak boyanın yüzeyden çıkarılması sağlanır. Kurumuş boya lekeleri üzerinde mobilya boya sökücü Sol Rem MB çok yüksek etkilere sahiptir. Mobilya boya sökücü fiyatları konusunda Soltek Kimya firmamız en ulaşılabilir teklifleri sunar. Mobilya boya vernik sökücü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak firmamıza ulaşarak sipariş verebilir, ürünümüz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem MB

Kullanım Alanı: Mobilya boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kg



Mobilya Vernik Boya Sökücü Sol Rem Nedir?

Mobilya vernik boya sökücü ürünümüz zaman içinde eskimiş veya istenmeyen boyalar, vernikler ve cilalar, mobilyalarımızın görünümünü olumsuz etkileyen sorunlara hızlı ve etkili çözüm sunar. Sol Rem MB mobilya vernik boya sökücü kimyasal, çeşitli mobilyalar üzerindeki boya, vernik ve cila kalıntılarını etkili bir şekilde temizlemek amacıyla özel olarak üretilmiştir. Ürün, mobilyaların yüzeyindeki tüm kalıntıları derinlemesine temizleyerek mobilyalarınızı yeniden canlandırmanıza yardımcı olur.

  • Mobilyalara Zarar Vermeyen Temizlik: Mobilya vernik boya sökücü Sol Rem MB, mobilyalarınıza zarar vermeden boya, vernik ve cila kalıntılarını temizler. Mobilyalarınızın orijinal yapısını korur.
  • Tortusuz Temizlik: Sol Rem MB, yüzeylerde herhangi bir tortu bırakmadan temizlik yapmanızı sağlar. Bu sayede mobilyalarınızı yeni bir boya veya vernik işlemine hazır hale getirir.
  • Çeşitli Uygulama Alanları: Mobilya boya sökücü kimyasal, farklı türdeki mobilyalar üzerinde kullanılabilir.
  • Hızlı ve Etkili Reaksiyon: Ürün, fırça yardımıyla boya kalıntılarının üzerine sürüldükten sonra hızlı bir reaksiyon gerçekleştirir. Sonrasında spatula yardımı ile boyanın yüzeyden kolayca çıkarılmasını sağlar.
  • Hazırlık Aşaması: Mobilya vernik boya sökücü kimyasal Sol Rem MB’yi iyice çalkalayın ve gerekli önlemleri aldıktan sonra uygulmaya başlayabilirsiniz.
  • Uygulama Aşaması: Mobilya vernik boya sökücü Sol Rem MB, boya fırçası ya da rulo yardımı ile mobilya yüzeyine çok gelgit yapmadan uygulayın. Uygulama yapmadan önce yüzeyin sıcak olmaması ve yüzeye güneş vurmaması gerekir.
  • Bekleme Aşaması: Mobilya vernik boya sökücü Sol Rem MB, 5-6 dakika bekletildikten spatula yardımı ile verniği ya da boyayı yüzeyden alın.

Mobilya yüzeyiniz ilk günkü formuyla yeni işlemlere hazır! Daha fazla bilgi almak için ve istediğiniz miktarda sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.