Mürekkep Sökücü Çözücü Solvent

Mürekkep sökücü ürünümüz Sol Rem INK özel ve güçlü formülasyonu ile tüm mürekkep kalıntılarına nüfuz ederek zeminden ayrıştırılmasını sağlar. Matbaa makinelerinde ya da oluklu mukavva üreticilerinde bu ürünümüzün yoğun olarak kullanıldığını söylemek mümkündür. Genel olarak mürekkep ile ilişkili olan tüm makinelerin, zemin türlerinin ya da makine elemanlarının temizlenmesinde verimli şekilde kullanabilirsiniz. Soltek Kimya Üretim firmasının alanında uzman kimyager ve kimya mühendisi kadrosunun yoğun AR-GE çalışmaları sonucunda elde edilen Sol Rem INK %100 sonuç verir. Ürün su bazlı olduğu için su ile seyreltilebilir özelliktedir. Seyreltilebilir olması tasarruf sağlarken aynı zamanda uygulama açısından da büyük kolaylık sağlar. Mürekkep sökücü ürünümüzü hala denemediyseniz hemen numune talep ederek ürünün kalitesini analiz edebilirsiniz. Her türlü mürekkep temaslı zeminde kullanabilir ve sonuçlarından büyük memnuniyet duyabilirsiniz. Ürüne dair diğer sorularınıza yanıt almak üzere dilediğiniz zaman firmamızı arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem INK

Kullanım Alanı: Mürekkep sökücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMürekkep Boya Sökücü Sol Rem INK Kullanım Alanları ve Avantajları Nedir?

Sol Rem INK mürekkep boya sökücü, geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Matbaa makineleri, oluklu mukavva üreticileri ve mürekkep ile ilişkili her türlü makine, zemin veya makine elemanının temizliğinde etkili bir şekilde kullanılabilir. Ürünün su bazlı olması, çevre dostu olmasının yanı sıra kullanım kolaylığı sağlar. İşte Sol Rem INK’in sağladığı bazı avantajlar:

  • Güçlü Formülasyon: Özel formülasyonu sayesinde en zorlu mürekkep kalıntılarına bile etkili bir şekilde müdahale eder.
  • Su Bazlı ve Seyreltilebilir: Sol Rem INK mürekkep boya sökücü ürünümüz, su bazlı olduğu için su ile seyreltilebilir olması sayesinde ekonomik açıdan tasarruf sağlar ve kullanımı kolaylaştırır.
  • Geniş Kullanım Alanı: Sol Rem INK mürekkep boya sökücü ürünümüz; matbaa makineleri, oluklu mukavva üretim ekipmanları ve mürekkep temaslı her türlü yüzeyde kullanılır.
  • Kalite ve Memnuniyet: Uzmanların yoğun AR-GE çalışmaları sonucu geliştirilen Sol Rem INK mürekkep boya sökücü ürünümüz, %100 sonuç odaklıdır ve kullanıcıların memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.