Zehirli Boya Sökücü Kimyasal

Zehirli boya sökücü ürünümüz Sol Rem ZH, genel olarak denizcilik sektöründe gereksinim duyulan kimyasal türüdür. İçeriğine ekstra çözücü maddeler eklenerek çok daha aktif hale getirilir. Yüzeylerde aşındırma meydana getirmeden boya ve kimyasal maddelerin hızlı şekilde çözülmesini sağlar. Özellikle yüzeylerdeki yumuşak katlara zarar vermeden temizleme işlemi yapılmasında etkilidir. Zehirli boya sökücü kullanımı sırasında gereken güvenlik önlemleri firmamız tarafından kullanıcıya ürün ile birlikte ulaştırılmaktadır. Üretimlerinde en iyi hammaddeleri kullanan Soltek Kimya firmamız doğaya ve çevreye zarar vermeyen zehirli boya sökücü Sol Rem ZH üretir. Ürünümüzü en uygun fiyatlar ile 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Bunun yanında diğer muadil ve özel üretim sökücü kimyasallarımız hakkında da firmamızın iletişim numaralarını arayarak bilgi edinebilirsiniz.Denizcilik sektörü, özel ihtiyaçlar ve zorlu koşullar gerektiren bir alandır. Özellikle gemi yüzeylerinin temizliği ve bakımı, güvenliğin ve performansın temel faktörlerinden biridir. Soltek Kimya’nın geliştirdiği özel formülasyon ile üretilmiş Sol Rem ZH zehirli boya sökücü, denizcilik sektöründe yaygın olarak kullanılan ve etkili sonuçlar sunan bir kimyasal üründür. Sol Rem ZH zehirli boya sökücü, denizcilik sektöründe etkili temizlik ve güvenli kullanım sağlayan özel bir üründür. Ürünün güçlü formülasyonu ve güvenlik önlemleri, gemi yüzeylerinin bakımı ve temizliği için ideal bir çözüm sunar.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem ZH

Kullanım Alanı: Zehirli boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgZehirli Boya Sökücü Sol Rem ZH Neden Kullanmalısınız?

Hızlı ve Etkili Temizlik: Zehirli Boya Sökücü Sol Rem ZH, yüzeylerde aşındırma meydana getirmeden boya ve kimyasal maddelerin hızlı şekilde çözülmesini sağlar. Özellikle yumuşak katlara zarar vermeden temizleme işlemi yapılmasında etkilidir.

Hazırlık Aşaması: Zehirli Boya Sökücü Sol Rem ZH iyice çalkalayın ve talimatları dikkatlice okuyun.

Uygulama Aşaması: Zehirli Boya Sökücü Sol Rem ZH püskürtme veya rulo ile yüzeye uygulayın. Rulo ile uygulama daha etkili sonuçlar sağlar. Uygulanan yüzeyin sıcak olmamasına ve yüzeye güneş vurmamasına dikkat edelim. Bekleme süresinin sonunda sıva kalıntılarını kazıyıcı yardımı ile kolayca temizleyin.

Boya sökücü ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.