Matbaa Solvent ve Solvent Çeşitleri Üretimi

Matbaa solvent ürünümüz Solex MS 820 matbaa ve ofset fabrikalarının merdanelerin temizlenmesinde güçlü etkileri ile öne çıkar. Matbaa endüstrisi için önemli bir solvent olan Solex MS 820 matbaa, ofset sanayi ve dijital matbaa makinelerinde kauçuk merdane boyalarının renk değişiminde en çok kullanılması gereken üründür. Kauçuk merdanelerinin ömrünü uzatmak, merdaneleri korumak ve güvenli merdane temizliği yapmak için tercih edilen Solex MS 820 matbaa endüstrisinde vazgeçilmez solvent bazlı üründür. Metal yüzeylerde oluşan tozlar, ağır yağ ve kirlerin derinlemesine temizlenmesinde yüksek etkileri bulunur. Solex MS 820 matbaa solvent metal yüzeylerde aşındırma ya da korozyona neden olmaz. Kauçuk merdanelerde ise herhangi bir şişme meydana getirmez. Matbaa solvent Solex MS 820 kimyasalımızı direkt olarak yüzeylerde kullanabilirsiniz. Silme, püskürtme yöntemi ile güvenle kullanabileceğiniz kimyasalımız için durulama yapmanıza gerek kalmaz. Soltek Kimya A.Ş firmamız matbaa solvent çeşitleri üretiminde en iyi fiyatları sunan firmadır. Bizlere ulaşarak ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Matbaa solventi Solex MS 820 ve solvent taleplerinizi istenilen ambalaj ve miktarlarda Soltek Kimya Üretim A. Ş. ‘den tedarik edebilirsiniz. Endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına uygun kimyasal çözümler ve matbaa solvent çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex MS 820

Kullanım Alanı: Matbaa solvent

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMatbaa Solvent ve Matbaa Solvent Çeşitleri Nedir?

Matbaa solvent, matbaa ve ofset fabrikalarının merdanelerini temizlemek için özel olarak üretilmiş güçlü bir üründür.Matbaa endüstrisi, karmaşık ve hassas bir alan olup ürün kalitesi ve üretim sürekliliği büyük önem taşır. Bu alanda etkin temizlik ve bakım işlemleri, makine performansını ve baskı kalitesini belirleyen faktörler arasında yer alır. Solex MS 820 matbaa solvent, kauçuk merdane boyalarının renk değişiminde en çok kullanılan ürünlerden biridir. Kauçuk merdanelerinin ömrünü uzatmak, korumak ve güvenli temizlik sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Metal yüzeylerde oluşan tozlar, ağır yağ ve kirlerin derinlemesine temizlenmesinde yüksek etkiler sunar.

Matbaa solvent üreten firmalar arasında yer alan Soltek kimya olarak matbaa solvent fiyatlarında uygun olmasından ötürü ön plana çıkmaktadır. Matbaa solventlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve istenilen ambalajda sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

  • Güvenli Temizlik: Solex MS 820 Matbaa Solvent, merdanelerde ve metal yüzeylerde güvenli temizlik sağlar. Aşındırma veya korozyona neden olmaz.
  • Kolay Uygulama: Solex MS 820 Matbaa Solvent, silme veya püskürtme yöntemiyle kolayca kullanabilirsiniz. Durulama yapmanıza gerek kalmaz.