Tutkal Temizleyici Tutkal Sökücü Solvent

Tutkal sökücü solvent Solex TS 86, tutkal ve diğer yapıştırıcı türlerinin bırakmış olduğu kalıntıları temizlemek için kullanılan solvent bazlı kimyasaldır. En güçlü yapıştırıcıları çözerek uygulama yapılan yüzeyden kısa sürede temizlenmesini sağlar. Tutkal çözücü solvent kimyasal ürünümüz Solex TS 86 suda çözünmeyen tüm tutkalların çözülmesinde etkilidir. Yüksek sökücü, çözücü özellikleri ile öne çıkan ürünümüz yanıcı olmadığı için güvenle kullanılır. Tutkal temizlendikten sonra yüzeyde hiçbir kalıntı bırakmaz. Bunun yanında metal yüzeylerde ve ahşaplarda kullanılmasında bir sakınca görülmez. İçerisinde bulunan inhibitörler sayesinde metallerde paslanmaya sebebiyet vermez. Tutkal temizleyici solvent Solex TS 86 kimyasalımızı üretim sürecinden kalan tüm yapıştırıcı kalıntılarını temizlemek için kullanabilirsiniz. Kolay bir kullanıma sahip olan tutkal sökücü solvent fırçalama, püskürtme ya da silme yöntemleri ile kullanılabilir. Herhangi bir ön hazırlık gerektirmediği için temizlik sırasında zaman tasarrufu sağlar. Tutkal temizleme solventi Soltek Kimya firmamızın kendi üretim tesislerinde uzman kimyagerler tarafından yapılan en iyi formülasyon çalışmaları neticesinde üretilmiştir. Tutkal sökücü kimyasalımız hakkında bilgi edinmek ya da 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş vermek isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. En iyi folyo tutkal temizleyici çeşitlerimiz ve muadil ürünlerimiz ile sizlere profesyonel çözümler sunmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex TS 86

Kullanım Alanı: Tutkal sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTutkal Sökücü Solvent Solex TS 86 Nedir?

Tutkal sökücü solvent Solex TS 86, yapıştırıcı türlerinin bıraktığı kalıntıları temizlemek için geliştirilen solvent bazlı bir kimyasal üründür. Özellikle en güçlü yapıştırıcıları dahi çözerek uygulama yapılan yüzeyi kısa sürede fiziksel güç gerektirmeden yüzeydeki tutkalı söker.

  • Güçlü ve Etkili Temizlik: Tutkal Sökücü Solvent Solex TS 86, yapıştırıcı kalıntılarını güçlü ve etkili bir şekilde temizler. En zorlu yapıştırıcıları bile çözerek temiz bir yüzey bırakır.
  • Geniş Uygulama Alanı: Tutkal sökücü solvent, metal yüzeylerden ahşap yüzeylere kadar geniş bir yelpazede kullanılabilir.
  • Paslanma Önleyici İçerik: İçerisinde bulunan inhibitörler sayesinde metallerde paslanmaya neden olmaz, yüzeylerinizi korur.
  • Kolay Kullanım: Fırçalama, püskürtme veya silme yöntemleri ile kolayca uygulanabilir. Herhangi bir ön hazırlık gerektirmez, bu da zaman tasarrufu sağlar.

Tutkal sökücü solvent ürünümüzü bir kaba boşalttıktan sonra fırça yardımıyla tutkal olan yüzeye sürdükten sonra 10-15 dakika bekledikten sonra spatula yardımı ile yüzeyden tutkalı alın.
Ürünü kullanmadan önce ambalajın üzerindeki talimatları mutlaka okuyun.
Solventleri kullanırken iyi havalandırılmış bir alanda bulunun ve gerekirse uygun kişisel koruyucu ekipmanları kullanın (eldiven, maske vb.).

Tutkal sökücü Solvent Solex TS 86, endüstriyel temizlik süreçlerinde güvenilir ve etkili bir çözüm sunan özel bir kimyasal üründür. Bizleri arayarak ya da mail atarak ürün hakkında daha fazla bilgi edinebilir, uygun ambalaj ve miktar seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz. Yapıştırıcı kalıntılarına son veren çözüm için Soltek Kimya ile iletişime geçin!