İpa Solvent Cleaner Satışı ve Fiyatı

İpa solvent cleaner birçok endüstriyel alanda kullanılan kimyasalımızdır. Özel formüller kullanarak üretimini yaptığımız ürünümüzün güçlü temizleyici özellikleri ile öne çıkar. Ürünümüzün yüksek buharlaşma hızı vardır. Bu nedenle de kalıntı bırakmadan hızlı şekilde kuruma sağlar. Bunun yanında yüzeylerde son derece başarılı temizleyicilerdendir. Yağ, kir ve gres yağı gibi güçlü lekelerin temizlenmesini sağlar. Endüstriyel alanlarda en iyi çözümler arasında yer alır. İpa solvent cleaner korozyon önleyici özellikleri ile öne çıkar. Ürünümüz metal yüzeyleri temizlemekle kalmaz aynı zamanda korumaya da alır. Kalıntı bırakmayan solventimiz kusursuz temizlik imkanı sunar. İpa solvent cleaner hızlı kurumsa sağlar. Soltek Kimya A.Ş. firması olarak İpa solvent cleaner ürünümüzü en uygun fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 lt olarak satışa sunarız. Bilgi almak ve sipariş vermek isterseniz bizlere iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Soltek Kimya Üretim A. Ş. ipa solvent ve kimyasal hammadde satışı yapmaktadır.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol

Kullanım Alanı: İpa solvent cleaner

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgİpa Solvent Nedir?

İpa Solvent Cleaner, özel formülasyonlar kullanılarak üretilen bir endüstriyel temizleyicidir. Ürün, yüksek buharlaşma hızına sahiptir ve bu sayede hızlı kuruma sağlar. Yüzeylerde etkili temizlik sağlama yeteneği ile öne çıkar. Yağ, kir ve gres gibi zorlu lekelerin kolayca temizlenmesine yardımcı olur.

  • Güçlü Temizleyici: İpa Solvent Cleaner, güçlü temizleyici özellikleri ile yağ, kir ve gres gibi lekelerin etkili bir şekilde temizlenmesini sağlar.
  • Korozyon Önleyici: İpa solvent, sadece yüzeyleri temizlemekle kalmaz, aynı zamanda korozyon önleyici özellikleri ile metal yüzeyleri koruma altına alır.
  • Hızlı Kuruma: Yüksek buharlaşma hızı, hızlı kuruma sağlar ve yüzeylerde kalıntı bırakmadan temizlik gerçekleştirilmesine yardımcı olur.
  • Geniş Kullanım Alanı: İpa Solvent Cleaner, endüstriyel alanlarda geniş bir kullanım yelpazesi sunar. Üretimden temizliğe kadar pek çok aşamada etkili bir şekilde kullanılabilir.

İpa Solvent , endüstriyel temizlik ihtiyaçlarınızı etkili bir şekilde karşılamak üzere tasarlanmış güvenilir bir üründür. Etkili temizleyici özellikleri, korozyon önleyici etkileri ve hızlı kuruma özelliği ile iş süreçlerinizi destekler. Soltek Kimya A.Ş., İpa Solvent ‘i farklı boyutlarda ve uygun fiyatlarla sunarak işlerinizi kolaylaştırmayı hedefler.

Eğer daha fazla bilgi veya fiyatlandırma detaylarına ulaşmak isterseniz, bizleri arayabilir ya da  mail atarak iletişime geçebilirsiniz.