D-40 Solvent Satışı D40 Solvent Fiyatı

D40 solvent birçok sanayi alanında etkin şekilde kullanılan ürünümüzdür. Boya ve vernik sanayi, kişisel bakım ürünleri sanayisi başta olmak üzere endüstriyel temizlik alanında da tercih edilir. Hava spreyleri ile wax imalatında kullanımına önem verilir. D40 solvent renksiz sıvıdan oluşur. Yüksek çözücü özellikleri ile öne çıkan kimyasal yanıcı ve tehlikeli kimyasal grupları içerisinde yer alır. Bu nedenle de d40 solvent kullanımı hakkında uzman kimyagerlerimiz gerekli bilgilendirmeleri yapmaktadır. Metal parçalarının temizlenmesinde etkili olan kimyasallarımız hassas elektronik parçaların temizlenmesinde de güvenlidir. D-40 Solvent’in spesifik kimyasal formülüne veya içeriğine sahip olduğu belirtilmemiştir. Kesin bir tanım sağlamak zordur. Ancak, genellikle izoparafinik yapısı olan ve düşük koku yayma özelliği olan temizleyici ve çözücü olarak bilinir. D-40 Solvent, boya ve vernik sanayisi, yapıştırıcı imalatı, böcek ilacı imalatı, endüstriyel temizlik sanayisi, kişisel bakım ürünleri sanayisi, wax imalatı, hava spreyleri ve proses sıvısı imalatı gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Soltek Kimya A.Ş. firmamız kullanıcı beklentilerine tam olarak yanıt verir. Alternatif çözücülerimiz ile sizlere en iyisini sunan firmamızdan ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak temin edebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol

Kullanım Alanı: D40 solvent

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgD-40 Solvent Özellikleri Nelerdir?

D-40 Solvent özellikleri, genellikle üreticiye ve ürünün spesifik formulasyonuna bağlı olarak değişebilir. Ancak, yaygın olarak bildirilen bazı genel özellikler şunlardır.

  • Kimyasal yapı: D-40 Solvent genellikle izoparafinik yapıya sahip çözücüdür.
  • Kokusuzluk: D-40 Solvent genellikle düşük koku yayma özelliğine sahip olmasıyla bilinir.
  • Renk ve görünüm: D-40 Solvent genellikle renksiz sıvı olarak görülür.
  • Saflık: D-40 Solvent’in saflığı genellikle %100 olarak belirtilir.
  • Yoğunluk: D-40 Solvent’in yoğunluğu genellikle 0,76 – 0,79 kg/litre aralığında olur.
  • Parlama Noktası: D-40 Solvent’in parlama noktası kapalı kapta genellikle 40 – 62 °C arasında meydana gelir.
  • Kaynama Noktası: D-40 Solvent’in kaynama noktası genellikle 155 – 217 °C arasında değişmektedir.

Bu özellikler genel olarak D-40 Solvent’in tipik özelliklerini yansıtmaktadır. Ancak, ürünü kullanmadan önce spesifik ürün etiketi veya üretici tarafından sağlanan bilgileri dikkatlice okumak ve güvenlik talimatlarını takip etmek önemlidir. Üretici tarafından sağlanan veriler, spesifik D-40 Solvent ürününün özelliklerini ve kullanım talimatlarını daha ayrıntılı bir şekilde açıklayacaktır.