Parafin Solvent Üretimi ve Parafin Satışı

Paraffin solvent kimyasalımız parafin bazlı olan ürünleri çözmek için kullanılır. Özel formülasyonlar kullanarak en iyi üretim tesislerinde geliştirdiğimiz kimyasalımız yüksek çözünürlük özelliklerine sahiptir. Aynı zamanda yanıcı olmayan ürünümüz çok güvenilirdir. Bunun yanında uygun maliyetlidir ve kolay şekilde uygulanabilir. Paraffin solvent püskürtme, daldırma ve silme yöntemlerine uygundur. Koruyucu özellikleri yüksek olan ürünümüz çevre dostudur. Aynı zamanda düşük uçucu organik bileşiktir. Paraffin solvent kimyasalımız uygun maliyeti ile öne çıkar. Bunun yanında kalıntıları sorunsuz şekilde temizler. Zeminlere zarar vermez ve çizilmeler meydana getirmez. Soltek Kimya firmamız bu kimyasalı en iyi şartlarda üretir. Siparişlerinizi vermek ve ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için firma telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Parafin solvent ve Solvent üretimi yapan firmayız. Ayrıca mevcutta kullanmış olduğunuz solvent bazlı kimyasalların analizlerini yaparak birebir muadillerini üretebilme kapasitesine sahibiz. Endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına uygun kimyasal çözümler sunuyoruz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı:Paraffin

Kullanım Alanı:Paraffin

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSıvı Parafin

Sıvı parafin hidrokarbon ismi verilen kimyasalın sıvı formudur. Genel olarak petrol rafinerilerinde ya da doğalgaz rafine edilmesi neticesinde üretilir. Parafinin eritilmesi ile elde edilir. 1 kg parafinden kaç tane mum çıkar sorusuna yanıt verebilmek için mum kalıbının ölçülerini bilmek gerekir. Kalıp ölçülerine göre farklı sayıda mum elde etmek mümkün olur. 
Sıvı parafin kimyasalı tıbbi uygulamalardan kozmetik sanayisine kadar çok geniş alanda kullanılır. Farmasötik yapısı sayesinde birçok ürünün bileşiğinde yer alır. Aynı zamanda gıda sektöründe de önemli yeri bulunur. Sıvı parafin kullanılan alanlardan bir diğeri ise kağıt sanayisidir. Suya karşı dirençli bariyer oluşturduğundan sektörün önemli maddelerindendir.
Soltek Kimya olarak Parafin İstanbul gereksinimlerinize en iyi şekilde çözüm sunuyoruz. Firmamızın iletişim numaralarından bizlere ulaşarak parafin ihtiyaçlarınız için uygun fiyatlarla siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Parafin yağı, sıvı parafin olarak da bilinir. Petrol rafinasyonu sırasında elde edilen hidrokarbon bileşiktir. Parafin yağı ham madde petrolün rafine edilmesi neticesinde elde edilir. Düşük viskoziteye sahip olan madde akışkanlığı yüksek özellik gösterir. Hem renksiz hem de kokusuz kimyasaldır. Kararlı yapısı ile oksidasyona karşı son derece dirençli yapısı vardır.
Parafin yağı kullanım alanları içerisinde kozmetik önemlidir. Nemlendirici, yumuşatıcı ve koruyucu etki ortaya çıkarmak amacı ile birçok kozmetik üründe kullanılmaktadır. Ruj ve makyaj ürünlerde temizleyici olarak tercih edilir. İlaç sanayisinde kullanılan parafin yağı aynı zamanda topikal ilaçlarda ve merhemlerde kullanılmaktadır. Metal ve ahşap işleme sektörlerinde öne çıkan kimyasallardandır. Metal yüzeylerin korunması ve soğutulmasında yüksek etkilere sahiptir. 
Soltek Kimya firmamız tarafından en iyi formülasyonlarla üretilen parafin yağı 250 gramdan 1000 kilograma kadar sipariş verilebilir. Fiyatlarımız ulaşılabilir düzeydedir ve ürün kalitemiz en iyisidir.

Likit parafin sıvı formda üretilen parafin türüdür. Çok geniş kullanım alanına sahip olan kimyasal Soltek Kimya firmamız tarafından en iyi kalite standartlarında üretilir. Doğalgaz ya da petrol rafinerilerinde yararlanılan hidrokarbon bileşiği olarak açıklanabilir. Katı ya da sıvı halde bulunan parafin genel olarak sıvı formda üretilir. Farklı viskozitelerde olabilen kimyasal endüstriyel alanlarda çok fazla kullanılır. 
Likit parafin en önemli kullanım alanı tıptır. Bazı tıbbi uygulamalarda laksatif olarak kullanılmaktadır. Kabızlık sorunlarına karşı bağırsak hareketlerini dizginlemek için tercih edilir. Kozmetik ve farmasötik ürünlerin üretiminde kullanılmaktadır. Aynı zamanda gıda sektöründe paketleme işlemlerinde kullanılır. Paket malzemelerin iç yüzeylerine yağlama ve koruyucu olarak kullanılır. Likit parafin endüstriyel yağlama ve elektrik izolasyonu alanlarında geniş kullanım alanlarına sahiptir.
Likit parafin toptan ihtiyaçlarınızda Soltek Kimya firmamıza ulaşabilirsiniz. Firmamız en deneyimli kimyagerler tarafından üretilen parafini uygun fiyatlarla sizlere sunar.