Kokusuz Solvent Satışı ve Solvent Fiyatı

Kokusuz solvent endüstriyel alanda sıklıkla kullanılan kimyasal ürünümüzdür. Uzman kimyagerlerimiz tarafından yeni nesil laboratuvar ortamlarında üretilen kokusuz solvent etrafa koku yaymadığı için güvenle kullanılabilir. Son derece uygun maliyetli olan kimyasalımız aynı zamanda yüksek saflık derecesine sahiptir. Bu da kullanım alanlarında önemli kolaylıktır. Güvenli olan ürünümüz kullanıcı ve çevre için herhangi riskler barındırmaz. Bunun yanında kullanım sırasındaki riskleri de en aza indirilmiştir. Kokusuz solvent uçucu organik bileşik içermeyen üründür. Bu da hava kirliliği gibi durumlar yaratmaz. Güçlü temizleme özelliklerine sahiptir. Özellikle yağ, gres, kir ve diğer tüm kirletici faktörleri yüzeyden kolayca söker. Soltek Kimya firmamız tarafından en uygun fiyatlarla ve 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak kokusuz solvent satışa sunulur. Kokusuz solvent ve kimyasal hammadde ihtiyaçlarınız için firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Kokusuz solvent

Kullanım Alanı: Kokusuz solvent

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgKokusuz Solventin Özellikleri Nelerdir?

Kokusuz solvent birçok endüstride kullanılan solvent bazlı kimyasal türdür. Bu solventlerin özellikleri arasında düşük viskozite, yüksek buharlaşma hızı, düşük yüzey gerilimi ve düşük toksisite yer alır. Ayrıca kokusuz olmaları da önemli bir özelliktir. Çünkü kokulu solventler kullanıldıkları alanlarda hoş olmayan kokular bırakabilirler ve insan sağlığına zarar vermektedir.

Kokusuz solvent organik bileşiklerin çözülmesinde kullanılır. Yüksek saflık derecesi sayesinde hassas ortamlarda da kullanılabilirler. Kokusuz solventlerin güvenli kullanımını sağlamak için genellikle yanıcı değillerdir. Düşük yanma noktasına sahiptirler. Bu nedenle kolaylıkla depolanabilirler ve işletmelerde güvenli bir şekilde kullanılabilir.

Kokusuz solventlerin temizleme özellikleri oldukça güçlüdür. Yağ, gres, kir ve diğer kirleticileri yüzeyden kolayca çıkartarak işletmelerin üretim verimliliğinin artmasına yardımcı olmaktadır. Bu özellikleri sayesinde birçok farklı sektörde kullanılırlar. Örneğin, otomotiv endüstrisi, elektronik endüstrisi, ilaç endüstrisi, kozmetik endüstrisi, tekstil endüstrisi ve daha birçok sektörde kokusuz solventler kullanılmaktadır.

Soltek Kimya firması tarafından satılan kokusuz solvent uzman kimyagerler tarafından yeni nesil laboratuvar ortamlarında test edilir. Kokusuz solvent yüksek saflık derecesine sahip olduğu için kullanım alanlarında önemli kolaylık sağlar. Ayrıca, uygun maliyeti sayesinde işletmeler için ekonomik çözüm sunar. Soltek Kimya firması müşterilerine farklı boyutlarda kokusuz solvent sunarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. Soltek Kimya firması kokusuz solvent çeşitlerini uygun fiyatlar ve farklı boyut seçenekleri ile müşterilerine kolaylık sağlar.