Ultrasonic Cleaner Solvent Satışı

Ultrasonic cleaner solvent ultrasonik banyolarda yağ, kir gibi temizlik işlemlerinde yüksek etkileri ile öne çıkan kimyasalımızdır. Az miktarda kullanılarak etkili temizlik yapılabilmesi nedeniyle son derece ekonomiktir. Ultrasonic cleaner solvent ürünümüz ile yağ, kir, reçine, yapıştırıcı kalıntılarını, metal oksitlerini kolayca temizlemek mümkün olur. Aynı zamanda mineral kirlerini, sıvı yağ kirlerini de hızlı şekilde derinlemesine temizleme imkanı sunar. Ultrasonic cleaner solvent tamamen suda çözünebilir yapıya sahiptir. Toksik bir ürün olmaması en önemli özelliklerindendir. Biyolojik olarak parçalanabilir yapıdadır. Soltek Kimya olarak Ultrasonic cleaner solvent fiyatlarımız oldukça uygundur. Ulaşılabilir fiyatlarla ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Ekstra çözümlerimizi incelemek ve muadil ürünlerimizden yararlanmak isterseniz uzman kimyagerlerimiz ile görüşebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Ultrasonic cleaner

Kullanım Alanı: Ultrasonic cleaner

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgUltrasonic Cleaner Solvent Nedir?

Ultrasonic cleaner solvent ultrasonik banyolarda temizlik işlemlerinde kullanılan solvent bazlı kimyasal çözücüdür. Yağ, kir, reçine, yapıştırıcı kalıntıları ve metal oksitleri gibi zorlu kirleri kolayca temizler. Ayrıca mineral kirlerini ve sıvı yağ kirlerini derinlemesine temizleme özelliği de bulunmaktadır. Ultrasonic Cleaner Solvent ürünümüz az miktarda kullanımı ile etkili bir temizlik yapabilmesi nedeniyle ekonomik üründür. Soltek Kimya tarafından üretilmektedir. Genellikle sanayi sektöründe yaygın şekilde kullanılmaktadır.

Ultrasonic Cleaner Solvent’in bazı özellikleri şunlardır:

  • Yüksek temizleme gücü: Ultrasonic cleaner solvent ürünümüz ultrasonik banyolarda kullanılan çözücüdür. Yüksek temizleme gücüne sahiptir. Yağ, kir, reçine, yapıştırıcı kalıntıları ve metal oksitler gibi zorlu kirlerin yanı sıra mineral kirleri ve sıvı yağ kirlerinin temizliğinde kullanır.
  • Ekonomik: Az miktarda kullanılması ile etkili bir temizlik sağlayabilmesi nedeniyle ekonomik temizleyici solvent bazlı kimyasaldır.
  • Toksik değil: Ultrasonic cleaner solvent toksik değildir. Güvenli şekilde kullanılabilir.
  • Sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılır: Ultrasonic Cleaner Solvent genellikle sanayi sektöründe yağ, kir temizliğinde kullanılmaktadır.
  • Farklı boyutlarda satışa sunulur: Soltek Kimya tarafından farklı boyutlarda (5,10,20,30,60,220,1000 kg) satışa sunulur.