Metal Cleaning Solvent Satışı

Metal solvent ürünümüz Solex Clean MS endüstriyel alanlarda çeşitli amaçlar için kullanılmaktadır. Kimyagerlerimizin özel olarak geliştirdiği kimyasalımız metal yüzeylerde yağ, kir ve çeşitli kirlilikleri kısa sürede temizler. Metal cleaning solvent olarak da adlandırılan Solex Clean MS yağ kir temizliği yapılan metal yüzeyler üzerinde herhangi bir kalıntı ya da iz bırakmaz. Yüzeyleri deformasyona uğratmadan güvenle temizlenmesini sağlar. Metal solvent kimyasalımız metallerin korozyon ve pas gibi oluşumlara karşın da korunmasına yardımcı olur. Metal cleaning solvent ürünümüz insan sağlığına zarar vermez. Solvent bazlı kimyasalımız kokusuzdur. Güvenli kullanımı ile birçok metal yüzeyde yağ temizleyici olarak kullanılır. Metal solvent üretiminde beklentilerinize tam olarak yanıt veririz. Soltek Kimya firmamız tarafından üretilen kimyasalımız kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayacak kalitededir. Firmamızdan ürünümüzü 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak ve en uygun fiyatları ile temin edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve sipariş için bizleri arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Solex Clean MS

Kullanım Alanı: Metal solvent 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMetal Cleaning Solvent Ürünümüz Solex Clean MS Özellikleri Nelerdir?

Solex Clean MS metal temizleyici solvent, Soltek Kimya firmamızın ürettiği metal cleaning solvent ürününün özelliklerini aşağıda dikkatinize sunuyoruz.

  • Metal yüzeyleri etkili temizleme: Solex Clean MS metal yüzeylerde biriken yağ, kir ve diğer kirlilikleri kısa sürede ve etkili bir şekilde temizler. Özel olarak geliştirilen formülü sayesinde etkili sonuçlar sağlar.
  • Solex Clean MS kalıntı ve iz bırakmaz: Temizlik işleminden sonra metal yüzeylerde herhangi kalıntı veya iz bırakmaz. Bu sayede yüzeylerin temiz ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlar.
  • Deformasyon yapmaz: Metal cleaning solvet ürünümüz yüzeyleri deformasyona uğratmadan güvenli şekilde temizlenmesini sağlar. Metal malzemelerin şekil veya yapısının bozulmadan temizlenmesini için kullanılmaktadır. Alüminyum gibi hassas yüzeylerde dahi kullanılır.
  • İnsan sağlığına uygun: Solex Clean MS insan sağlığına zarar vermeyen metal cleaning solvent ürünüdür. Güvenli kullanımıyla sanayinin tercihidir.
  • Kokusuz formül: Solvent bazlı olmasına rağmen Solex Clean MS kokusuz solvent bazlı kimyasaldır. Kullanıcılar için rahat  kullanım imkanı sağlar.

Soltek Kimya firmasının ürettiği Solex Clean MS metal cleaning solvent ürünü, farklı ağırlıklarda (5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg) temin edilebilir ve firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi ve sipariş verebilirsiniz.