Cam Boya Sökücü Kimyasal

Cam boya sökücü Sol Rem CM cam yüzey üzerine zarar vermeden boya çıkarmaya yarayan kimyasal boya sökücüdür. Cam yüzeylerin üzerindeki kalıntı boyaların temizlenmesinde kullanılan üründür. Cam yüzeyin hatalı veya deforme olmuş önceden kalma boyaların temizlenmesinde kullanılan boya sökücü kimyasal ürünümüz son derece işlevseldir. Cam yüzeyler her ne kadar sert bir yapıya sahip olsalar da oldukça hassas yüzeylerdir. Hem darbeler karşısında kırılma ve çatlama risklerinin olması hem de sürtüne sırasında çizilme problemi bulunması bu yüzeylerde hassasiyet gerektirmektedir. Cam yüzeylerin üzerinde bulunan boyanın temizlenmesinde camı çizmeyecek ve zedelemeyecek şekilde boya sökme işlemini Sol Rem CM ile kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Cam boya sökücü kimyasal ürünümüz bu işlem için özel olarak üretilir. Cam üzerinde bulunan boyanın türü sprey, akrilik, yağlı ya da silikonlu boya olsa da sökücüler oldukça güven içerisinde kullanılabilir. Cam boya sökücü ürünümüz hakkında detaylı bilgi için firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem CM

Kullanım Alanı: Cam boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgCam Boya Sökücü Kimyasal Sol Rem CM Nedir?

Cam boya sökücü kimyasal ürünümüz Sol Rem CM, cam yüzeylerdeki kalıntı boyaların temizlenmesi için etkili bir işlemdir. Sol Rem CM cam boya sökücü kimyasal, cam yüzeyleri koruyarak etkili ve zararsız bir şekilde boyayı temizlemenize yardımcı olur. Ürünün hassas formülü, camın uzun ömürlü ve estetik görünümünü korurken çevre dostu yapısı da çevresel duyarlılığınızı yansıtmanıza olanak tanır.

  • Hassas Temizlik: Cam boya sökücü Sol Rem CM cam yüzeylerdeki boyaları, cam yüzeyi zarar görmeden ve çizmeden temizler. Hassas yapısıyla cam yüzeylerde güvenle kullanılır.
  • Çeşitli Boya Türleriyle Uyumlu: Sprey, akrilik, yağlı veya silikonlu boya gibi farklı boya türleri için uygundur. Cam boya sökücü ürünümüz,farklı boya türlerini temizlemede etkili sonuçlar sunar.
  • Kolay Uygulama: Ürün, özel olarak tasarlanmış jel formülasyonu sayesinde kolay bir şekilde cam yüzeye tutunma sağlar bu sayede kolay uygulanır. Temizleme işlemi gerektirmez.
  • Güvenilir Sonuçlar: Soltek Kimya’nın uzman kimyager ve kimya mühendisi kadrosunun AR-GE çalışmalarının bir ürünü olan cam boya sökücü Sol Rem CM, güvenilir sonuçlar sağlar.
  • Hazırlık Aşaması: Boya sökücü cam  Sol Rem CM’yi iyice çalkalayın ve gerekli önlemleri aldıktan sonra uygulmaya başlayabilirsiniz.
  • Uygulama Aşaması: Cam boya sökücü Sol Rem CM, boya fırçası ya da rulo yardımı ile cam yüzeyine çok gelgit yapmadan uygulayın. Uygulama yapmadan önce yüzeyin sıcak olmaması ve yüzeye güneş vurmaması gerekiyor.
  • Bekleme Aşaması: Cam boya sökücü Sol Rem CM 5-6 dakika bekletildikten sonra bir bez ya da sünger yardımı ile cam yüzeyden boyayı alın.

Cam yüzeyiniz zarar görmeden yeni işlemlere hazır! Daha fazla bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.