Alüminyum Boya Sökücü Kimyasal

Alüminyum boya sökücü, ürünümüz Sol Rem AL alüminyum yüzeylerin veya profillerin yanlış boyanması ya da eski boyaların çıkartılması için kullanılır. Kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veren kimyasalımız etkili çözüm olarak sunulur. Hızlı etkisi olduğu için kısa sürede boyanın yüzeyden ayrılmasına yardımcı olur. Yumuşak dokulu alüminyumlar üzerinde çizilme ya da aşındırmaya meydana getirmez. Alüminyum yüzeylerde kararma yapmaz. Alüminyum boya sökücü Sol Rem AL temizlik kolaylığı ile öne çıkar. Çevre dostu olması önemli avantajıdır.Sol Rem Al daldırma yöntemi ile kullanılır.Alüminyum boya sökücü, her türden boyanın temizliğinde kullanılabilir. Soltek Kimya Üretim A. Ş. firmamız alüminyum boya çözücü üretiminde yüksek kalite sunar. Üstün nitelikleri ile öne çıkan kimyasal ürünümüz özel formasyonlarda üretilir. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak veya sipariş vermek isterseniz uygun fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 kg şeklinde firmamızdan temin etmek için arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Rem AL

Kullanım Alanı: Alüminyum boya sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAlüminyum Boya sökücü Sol Rem AL Özellikleri Nelerdir?

Etkili Boya Çıkartma: Sol Rem AL, alüminyum yüzeylerdeki yanlış veya eski boyaların etkili bir şekilde çıkarılmasına yardımcı olur.

Hızlı Etki: Ürünün hızlı etkisi sayesinde boyanın yüzeyden ayrılması daha kısa sürede gerçekleşir.

Yüzey Koruma: Yumuşak dokulu alüminyum yüzeylerde çizilme veya aşındırmaya neden olmaz, yüzeye herhangi bir zarar vermeden boyayı sökersiniz. Alüminyum boya sökücü Sol Rem AL alüminyum yüzeyin korunmasına yardımcı olur.

Parçalarda Renk Değişimine Neden Olmaz: Sol Rem AL alüminyum boya sökücü ürünümüz, alüminyum yüzeylerde herhangi bir renk değişimine neden olmaz ve kararma yapmaz.

Kolay Temizlik: Sol Rem AL alüminyum boya sökücü, sıvı formu sayesinde fiziksel güç gerektirmeden temizlik kolaylığı sağlayarak işinizi kolaylaştırır. 

Farklı Boya Türleri İçin Uygun: Sol Rem AL alüminyum boya sökücü ürünümüz, her türden boya sökme temizliğinde kullanılabilir, geniş bir kullanım yelpazesi sunar.

Yüzey Hazırlığı Aşaması: İlk adım olarak, alüminyum yüzeyinizi temizleyin ve gerekiyorsa toz, kir veya yağ kalıntılarını giderin. Bu, ürünün etkili bir şekilde çalışmasına yardımcı olacaktır.

Uygulama Aşaması: Sol Rem Al alüminyum boya sökücü ürünümüzü parçalarınıza uygun ve daldırma işlemini rahatça yapabileceğiniz bir alana boşalttıktan sonra parçalarınızın her yüzeyi boya sökücü ürünün içerisinde olacak şekilde daldırarak beklemeye bırakın.

Bekleme Süresi Aşaması: Parçalarınızın yüzeyindeki mikronuna bağlı olarak bekleme süresi 10-20 dakika arası değişmektedir.

Yüzey Temizliği Aşaması: Boya kalıntıları temizlendikten sonra yüzeyi su ile yıkayarak boya kalıntılarını ve parçaların yüzeyinde kalan boya sökücü ürünümüz Sol Rem Al’ı uzaklaştırın ya da bir ıslak bez yardımı ile silin. 


Alüminyum parçalarınızın yüzeyine tekrar bir işlem gerektirmeden parçalarınız yeni işlemlere hazır!