Tuvalet Pas Sökücü – Banyo Pas Sökücü

Banyo pas sökücü Sol Prep BY banyolarda ve tuvaletlerde oluşan pas ve kireç birikintilerini sökmek ve temizlemek için kullanılan kimyasal üründür. Deneme için numunelerimiz bedelsiz olup adresinize teslim gönderilir. Banyo, tuvalet pas sökücü ürünümüz banyo yüzeylerindeki pas lekelerini ve tortuları çözen özel bileşenler içerir. Uygulama yapılan yüzeylere asla zarar vermez. Banyo pas sökücü ürünümüz Sol Prep BY seramik, metal ve fayans yüzeyler üzerinde oluşan tüm pas lekelerini temizlemenize yardımcı olur. Banyo pas temizleyici kimyasalımız asidik karakterli olduğundan kısa sürede pas ile reaksiyona girerek etli bir temizlik yapmanızı sağlar. Fayansların ve metallerin yüzeylerinde çizilme ya da matlaştırma meydana getirmez. Banyo pas sökücü Sol Prep BY kullanıldıktan sonra yüzeyler eski parlak görünümüne kavuşur. Temiz ve hijyenik bir görünüm ortaya çıkarır. Banyo pas sökücü kimyasalımızı en iyi üretim tesislerimizde özel formülasyonlar kullanılarak geliştirilir. Püskürttükten sonra birkaç dakika beklemeniz pasa nüfuz etmesi için yeterlidir. Soltek Kimya firmamız en ulaşılabilir fiyatları ile banyo ve tuvalet pas sökücü sunar. Tuvalet ve banyo pas sökücü ürünlerimizi 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Detaylı bilgi için firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol

Kullanım Alanı: Banyo pas sökücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBanyo Tuvalet Pas Sökücü Sol Prep BY Özellikleri Nelerdir?

Banyo tuvalet pas sökücü Sol Prep BY’nin özellikleri şunlardır:

  1. Banyolardan ve Tuvaletlerden Pas ve Kireç Sökme: Sol Prep BY banyo ve tuvaletlerde oluşan pas ve kireç birikintilerini etkili bir şekilde çözer ve temizler. Bu sayede banyo yüzeylerinin temizlenmesine sağlar.
  2. Seramik, Metal ve Fayans Uyumluluğu: Sol Prep BY seramik, metal ve fayans gibi çeşitli yüzeylerde kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede farklı banyo yüzeylerinde etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
  3. Uygulama Yapılan Yüzeylere Zarar Vermeme: Banyo pas sökücü uygulandığı yüzeylere zarar vermediğinden dolayı güvenle kullanılabilir. Çizilmelere veya matlaşmalara neden olmaz. Fayans ve metal yüzeylerin görünümünü bozmaz.
  4. Paslar ile Hızlı Etki: Sol Prep BY tuvalet pas sökücü asidik karakteri sayesinde pasla hızlı bir şekilde reaksiyona girerek etkili bir temizlik sağlar. Birkaç dakika beklemeniz ürünün pas ve kireç birikintilerine nüfuz etmesi için yeterlidir.
  5. Parlaklık ve Hijyen: Sol Prep BY kullanıldıktan sonra banyo yüzeyleri eski parlaklığına kavuşur. Temiz ve hijyenik bir görünüm sağlar.
  6. Farklı Miktarlarda Sipariş İmkânı: Soltek Kimya olarak Sol Prep BY banyo pas sökücüyü farklı miktarlarda sipariş verme imkânı sunar. Bu şekilde ihtiyacınıza göre ürünü temin edebilirsiniz.

Sol Prep BY, banyo ve tuvaletlerdeki pas ve kireç birikintilerini etkili şekilde temizlemek için tasarlanmıştır. Banyo pas sökücü için detaylı bilgi için firmamızı hemen arayabilirsiniz.