Mermer Pas Sökücü Çözücü Kimyasal

Mermer pas sökücü ürünümüz Sol Prep 034 mermer, karo, çini gibi sert yüzeylerde biriken tüm paslanmaları ve kirleri kısa sürede temizler. Mermerin yapısına ve renklerine zarar vermeyen kimyasalımız asidik karakterli olsa da koruyucu inhibitör içermektedir. Sol Prep 034 uygun koşullar altında geliştirdiğimiz mermer pas sökücü ürünümüzü tüm mermer yüzeylerde güven içerisinde kullanabilirsiniz. Ağır pas, kir, yağ lekeleri üzerinde de etkili olan kimyasalımızı kullanırken pasın niteliğine göre konsantrasyonunu ayarlayabilirsiniz. Mermer pas sökücü pas ve kirleri kolayca yüzeyden söker. Aynı zamanda organik kirler üzerinde de etkilidir. Mermer pas sökücü üretiminde öne çıkan Soltek Kimya firmamız uygun fiyatlar ile sizlere en iyi mermer pas çözücü kimyasal ürününü sunar. Kalitesi yüksek mermer pas çözücü kimyasal satın almak, detaylı bilgi almak için bizleri arayabilir ve 5 kg ile 60 kg arasında ki ambalajlarda ürünlerimizi temin edebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Prep 034

Kullanım Alanı: Mermer pas sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMermer Pas Sökücü Sol Prep 034 Özellikleri Nelerdir?

Mermer Pas Sökücü Sol Prep 034 özelliklerini aşağıdaki maddeler halinde sıralayabiliriz:

  1. Pas ve kir temizleme: Mermer yüzeylerde biriken pas ve kirleri etkili şekilde temizler.
  2. Mermer yapısına zarar vermez: Mermer pas sökücü, pas ve kirleri temizlerken mermerin yapısına ve rengine zarar vermez.
  3. Asidik karakter ve inhibitör içeriği: Asidik karaktere sahip olmasına rağmen koruyucu inhibitör içerir. Böylece mermer yüzeylere zarar vermeden etkili pas, kir temizligi sağlar.
  4. Geniş kullanım alanı: Mermer, karo, çini gibi tüm sert yüzeylerde kullanılabilir.
  5. Esnek konsantrasyon ayarı: Pasın niteliğine ve yoğunluğuna göre konsantrasyonu ayarlanabilir. Farklı paslanma derecelerinde etkili ve kolay temizlik sağlar.
  6. Hızlı etki ve kolay kullanım: Pas ve kirleri kısa sürede temizler. Kullanımı kolaydır.
  7. Organik kirler üzerinde etkili: Sadece pas ve metalik kirlerle sınırlı kalmayıp organik kirler üzerinde de etkilidir.
  8. Profesyonel kalite: Yüksek kaliteli bir mermer pas sökücüdür. Profesyonel kullanım için uygundur.
  9. Güvenilir marka: Soltek Kimya tarafından üretilen ve güvenilir markanın ürünüdür.

Mermer pas sökücü Sol Prep 034 mermer yüzeylerdeki pas ve kirleri etkili şekilde temizlemeye yarayan, mermerin doğal güzelliğini koruyan ve kullanıcı dostu olan üründür.