Bakır Boru Temizleme Kimyasalı – Soltek Kimya

Bakır boru temizleyici kimyasal ürünümüz konsantre su bazlı kimyasal hammaddelerden özel olarak formüle edilmiştir. Bakır borularınızda meydana gelen korozyon ve oksit etkileri ciddi problemler oluşturur. Bakır boruların paslanması zamanla sızıntıya neden olur. Bakır boruların düzenli bakım ve temizlik işlemleri hayati önem taşır. Soltek Kimya A.Ş. olarak, özel formülasyon ile tasarladığımız Sol Br 010 bakır boru temizleme kimyasalımız sorunları tamamen ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Sol Br 010 Bakır boru temizleme kimyasalı güçlü etkileriyle korozyon ve oksit etkilerini tamamen ortadan kaldırarak tüm bakır borularda güvenle kullanabileceğiniz kimyasal yapıya sahiptir. Boruların kir, yağ ve paslanma etkilerinden uzaklaştırılması ömrünün uzatılmasında son derece etkilidir. Sol Br 010 Bakır boru temizleyici kimyasal ürünümüz asidik karakterine rağmen yüzeyde aşındırma meydana getirmeden temizlik imkânı sunar. Kullanımı oldukça kolaydır. Sprey, daldırma ve sistemde devir daim yöntemleri kullanılarak uygulama yapmaya uygundur. Bakır boru temizleme kimyasalı ürünümüz kullanım sonrasında bakır borularda parlaklık etkisi yaratır. Sol Br 010 da bu etkiyi yaratan özel bir formülasyona sahiptir. Bakır borularınızın hem temizlenmesini ve daha parlak görünmesini mümkün kılar. Soltek Kimya A.Ş. olarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak için çalışıyoruz. Sol Br 010’u bakır boru temizleyici ürünümüzü uygun fiyatlarla sunduğumuzu belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Ürünümüzü 5 kg’dan başlayan farklı ağırlıklarda sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bakır boru temizleme kimyasalları hakkında daha fazla bilgi almak, Sol Br 010’u denemek isterseniz lütfen bizi arayın. Size en iyi hizmeti sunmaktan mutluluk duyacağız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL BR 010

Kullanım Alanı: Bakır boru temizleyici kimyasal

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgBakır Boru Temizleyici Sol BR 010 Nerede Kullanılır?

Bakır Boru Temizleyici Sol BR 010 bakır boruların oluşturduğu kapalı ve açık sistemlerde güvenle kullanılır. Bakır boruların içinde ve dışında biriken borunun verimini azaltan kireç, tortu, çamur, pas, yağ gibi tortuları temizlemek için kullanılan konsantre su bazlı kimyasal maddedir.

Endüstriyel tesislerde, işletmelerde ve hastanelerde de bakır boru temizleyici olarak kullanılabilir. Açık ve kapalı bakır boru sistemlerinin tamamında kullanıma uygundur. Detaylı bilgi ve belge için bizimle iletişime geçebilirsiniz.