Endüstriyel El Yıkama Sabunu

Endüstriyel el yıkama sabunu ürünümüz Sol Soap Plus sanayi alanında çalışan ve sürekli yağa maruz kalan kişilerin kullanabileceği yağ temizleyici bir üründür. Elleriniz ağır yağ ve kire maruz kaldığında rahatlıkla sıvı formda üretilen yağ çözücü sabun kimyasalımız kullanılabilir. Hem el hem de vücut temizliğinde kullanılabilen ürün yağ lekeleri yanında mürekkep ve çeşitli kirleri de deriye zarar vermeden kolayca temizler. En iyi konsantre formülasyonlar kullanılarak üretilen Endüstriyel el yıkama sabunu ürünümüz Sol Soap Plus en inatçı kirleri kısa sürede temizler ve istenilen hijyeni sağlar. Endüstriyel sıvı sabun kullanıldığında içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cilde yumuşaklık verir. Nemlendirici ve cilt koruyucu formülasyonu sayesinde ellerde oluşan nasırların da kaybolmasına yardımcı olur. Endüstriyel sıvı sabun içeriği tamamen doğal maddelerden oluşur. El temizleyici sabunumuz içerisinde kostik ya da asit gibi cilde zarar verecek kimyasallar bulundurmamaktadır. Gliserol ve E vitamini gibi cildin doğal yapısını destekleyecek oldukça faydalı bileşenlerden meydana gelmektedir. Soltek Kimya A.Ş üretim tesislerinde üretilen Endüstriyel el yıkama sabunu 5, 10, 20, 30, 60, 220, 1000 kg olarak satın alınabilir. Ürünümüzün ücretsiz numunelerinden yararlanmak, detaylı bilgi yada siparişlerinizi bizlere iletmek isterseniz firmamızın iletişim numaralarından bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Soap Plus

Kullanım Alanı: Endüstriyel el yıkama sabunu

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEndüstriyel El Yıkama Sabunu Özellikleri Nelerdir?

Yağ çıkaran sabun Sol Soap PLUS, genellikle sanayi ve fabrikalarda kullanılan özel hijyen ürünüdür. El ve vücut temizliğinde kullanılan yağ çıkaran sabun ürünümüz Sol Soap PLUS el ve vücuda bulaşmış olan ağır yağları çözerek temizlemenize imkân tanır. Periyodik olarak kullanıldığında ciltte belirgin bir yumuşaklık hissi verir. Hoş kokusu ile öne çıkar. Ellerde oluşmuş nasırları yok eder. Sol Soap PLUS endüstriyel el yıkama sabun ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Kişisel hijyen, iş ve yaşam alanlarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu alanda ürettiğimiz Sol Soap PLUS, etkili yağ çözücü sabun olarak öne çıkar. Özellikleri ve faydaları ile dikkat çeken bu ürün, el ve vücut temizliğinde güvenilir bir çözümdür. 

  • Güçlü Temizlik: Endüstriyel el yıkama sabunuSol Soap PLUS, zorlu yağ ve kirleri etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Sanayide el ve vücudunuza bulaşmış olan zorlu yağları dakikalar içinde söker.
  • Cilde Uyum: Endüstriyel el yıkama sabunuSol Soap PLUS formülünde bulunan doğal maddeler, cildin doğal yapısına uygun olarak tasarlanmıştı. E vitamini ve gliserol gibi içerikler cildin korunmasına yardımcı olur. Elde oluşmuş nasırları yok eder.
  • Çevre Dostu: Sol Soap PLUS, çevre dostu bir üründür. Doğal kimyasallarla üretilmiş olması, çevreye duyarlı bir temizlik anlayışını destekler.
  • Cildi Yumuşatma: Sol Soap PLUS, kullanıldığında cilde yumuşama hissi verir ve cildin canlılığını artırır. Cildin yağ dengesini koruyarak sürekli yumuşak kalmasına katkı sağlar.
  • Hoş Kokusu: Ürünün kalıcı ve hoş kokusu, temizlik sonrası ferahlık hissi sun

 Endüstriyel el yıkama sabunu kullanımı oldukça basittir. İlk önce vücudumuzu ya da elimizi hangi alanda ağır yağ kiri bulunuyorsa o kısmı su ile ıslatmalıyız. Kirlilik durumuna göre elinize bir miktar alarak ellerimizi ovuşturmalıyız. Yağın yoğunluğu fazla ise bu işlemi bir defa daha tekrar edebilirsiniz. Yağ çıkaran sabun fosfat, asit ve kostik türünden maddeler içermez.Endüstriyel el yıkama sabunu sıvı olarak 5, 10, 20, 30, 60, 240, 1000 kg olarak firmamızdan sipariş verilebilir.