Fayans Temizleme Kimyasalı

Fayans temizleme kimyasalı Sol Sow FY yoğun yağ, kir gibi lekeleri üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Konsantre ve su bazlıdır. Fayansın, mermerin yüzeyine zarar vermeden gerekli olan temizlik işlemini yapar. Fayanslara bulaşan tüm kir, yağ ve yemek lekelerini temizleyerek fayansların daha temiz görünmesini sağlar. Özellikle ocak arkasında ve yanlarında bulunan fayanslar çok ciddi kirlere maruz kalan alanlardır. Periyodik düzende temizlenmediklerinde bu lekeler fayans üzerinde kalıcı hale gelir. Fayans, mermer gibi sert zeminlerde oluşan kirlilikleri Sol Sow FY ile temizleyebilirsiniz. Fayans temizleme kimyasalı Sol Sow FY insan sağlığına zarar verecek hiçbir katkı maddesi barındırmaz. Güçlü formülasyonlar kullanılarak üretilen fayans temizleme ürünümüz temizlik sonrasında fayansların daha parlak görünmesini sağlar. Aynı zamanda güzel kokusu ile mutfağınızda daha ferah bir ortam yaratır. Fayans yüzey temizleme ürününden yararlanarak çok daha sağlıklı ve hijyenik fayanslara sahip olursunuz. Fayansların üzerini çizmez ve aralardaki sarı lekelerin giderilmesini sağlar. Endüstriyel mutfaklardan ev mutfaklarına kadar çok geniş bir skalada kullanılabilecek bir üründür. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın üretmiş olduğu fayans temizleme ürünü gereksinimlerinize tam olarak yanıt verir. Ürünümüzün hammadde bileşenleri ve kullanım detayları konusunda firmamızın kimyagerleri ile görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Sow FY

Kullanım Alanı: Fayans temizleme kimyasalı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgFayans Temizleme Kimyasalı Sol Sow FY Nedir?

Evimizin ve iş yerimizin değişilmez alanlarından biri olan fayanslar, sıklıkla kullanıldıkları için zaman içinde kir, yağ ve lekelerin birikmesine maruz kalır. Fayans yüzeylerin temizlenmesi hem estetik görünümünü korumak hem de hijyenik bir yaşam alanı oluşturmak için önemlidir. Soltek Kimya’nın geliştirdiği Fayans Temizleme Kimyasalı Sol Sow FY, fayanslardaki yoğun yağ, kir ve lekeleri güçlü bir etki ile temizlemek için tasarlanmıştır. Sol Sow FY, fayans yüzeylerde oluşan yoğun yağ, kir gibi lekeleri etkili bir şekilde temizlemek için kullanılan bir temizleme kimyasalıdır. Fayansın ve mermerin yüzeyine zarar vermeden kirleri ve lekeleri temizlemeye yardımcı olur.

  • Yoğun yağ, kir gibi lekeleri üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.
  • Konsantre ve su bazlıdır.
  • Fayansların ve mermerlerin yüzeyine zarar vermeden temizlik yapar.
  • Fayanslardaki kir, yağ ve yemek lekelerini etkili bir şekilde temizler.
  • Özellikle ocak arkası gibi ağır kir maruziyetine sahip alanlarda etkili sonuçlar sunar.
  • Sağlık açısından güvenlidir ve insan sağlığına zarar verecek katkı maddeleri içermez.
  • Ürünü uygulayacağınız fayans yüzeyine püskürtün.
  • Bir bez veya sünger yardımıyla yüzeyi ovun.
  • Kirli bölgelerde daha fazla baskı uygulayarak temizliği sağlayın.
  • Temizlenen yüzeyi su ile durulamadan kurulayın.

Fayanslarınızı daha temiz, parlak ve hijyenik hale getirmek için Sol Sow FY Fayans Temizleme Kimyasalını kullanabilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek veya ücretsiz numuneler talep etmek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.