Genel Temizlik Deterjanı

Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygıene genel temizlik amaçlı birçok ürünün yapabileceği işi tek başına yapabilen alkali bazlı genel temizlik deterjanıdır. Sol Multi Hygıene genel temizlik deterjanı yüksek alkali yapısı sayesinde, boyalı boyasız tüm yüzeylerde kullanılabilir. Lavabo, tuvalet, küvet, seramik, mermer, mozaik, vinil, marley, kauçuk, plastik, deri, ahşap, mobilya, mutfak, kumaş gibi sudan etkilenmeyen bütün yüzeylerde güvenle kullanıma uygun genel temizlik deterjanıdır. Alkali yapısı ve özel bileşimi sayesinde yüzeyde buğu, hare, yapışkanlık veya iz bırakmaz. Kolay olarak yüzeyden arındırılarak, yüzeyde hoş bir koku ve görüntü bırakır. Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygıne, sağlık ocağı, acil servis, yemek alanları, huzur evi, okul, hastane, avm, gıda işletmeleri, cadde ve sokak, otel, özel kurum ve kuruluşlarda, balık hallerinde günlük düzenli olarak temizlik deterjanı olarak kullanılabilir. İçermiş olduğu alkali ajanları, inhibitör ve stabilizatörler sayesinde yüzeyi çizmez. Yüzeyde deformasyona neden olmaz. Yüzeyin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygıene durulama yapmaya gerek kalmadan kullanıma uygundur. SOL MULTI HYGIENE içerdiği birden fazla alkali ajanı ve esans içeriği dolayısıyla çevreye, insan sağlığına zararlı veya toksik bir yapısı yoktur. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. Fenol, fosfat, asit, kostik, potasyum hidroksit gibi serbest alkali içermez. Genel temizlik ürünü Sol Multi Hygıene yüzeylerde oluşan pis kokuları sabitleyiciler ve alkali ajanları ile yoğunlaştırılmış parfümü sayesinde yok eder. Basınçlı yıkama makinelerinde yüksek performans gösterebilen, çok amaçlı temizlik yapmaya uygun genel temizlik deterjanı ürünüdür.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Multi Hygıene

Kullanım Alanı: Genel temizlik deterjanı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgGenel Temizlik Deterjanı Sol Multi Hygiene Nedir?

Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygiene, genel temizlik için özel olarak tasarlanmış alkali bazlı bir deterjandır. Yüksek alkali yapısı sayesinde, farklı yüzeylerde etkili bir temizlik sağlar. Lavabo, tuvalet, seramik, mermer, ahşap, mutfak yüzeyleri gibi çeşitli alanlarda güvenle kullanılabilir. Özel bileşimi sayesinde yüzeyde buğu, hare veya iz bırakmaz.

  • Geniş Uygulama Alanı: Sol Multi Hygiene, çok çeşitli yüzeylerde kullanılabilir. Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde güvenle kullanıma uygundur.
  • Etkili Temizlik: Yüksek alkali yapısı ve özel bileşimi sayesinde, yüzeydeki kir ve lekeleri etkili bir şekilde temizler. Yüzeyleri hoş bir koku ve görüntü bırakır.
  • Çevre Dostu: Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygiene, çevre dostu bir formülasyona sahiptir. Biyolojik olarak parçalanabilir ve çevreye zarar vermez.
  • Dezenfekte Edici Etki: Genel temizlik deterjanı Sol Multi Hygiene, yüzeylerde oluşan pis kokuları parfüm ve alkali ajanlar sayesinde yok eder, temiz ve ferah bir ortam sağlar.
  • Ürünü kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun.
  • Uygulanacak yüzeye ürünü sıkın veya sürün.
  • Yüzeyde bir süre bekledikten sonra temiz bir bez veya süngerle yüzeyi silin.
  • Durulama gerektirmeden yüzeyi kurulayın veya hava ile kurumaya bırakın.

Sol Multi Hygiene, Soltek Kimya’nın uzman kimyagerleri tarafından geliştirilen bir genel temizlik ürünüdür. Genel temizlik konusunda etkili ve güvenilir bir çözüm sunar. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.