Ahşap Küf Temizleyici Küf Giderici Kimyasal

Ahşap küf giderici kimyasal ürünümüz Sol Wood 604 konsantre ve su bazlıdır. Ahşap tahta veya kereste yüzeylerinde biriken mantar, küf ve çeşitli organik bulaşıkları temizlemek için kullanılan bir kimyasaldır. Ahşap yüzeylerdeki küf lekelerini kısa sürede ve kolayca temizlemenize yardımcı olur. Su bazlı olarak üretilen ahşap küf temizleyici Sol Wood 604 yüzeyleri aşındırıcı etkilere sahip değildir. Ahşap küf giderici ürünümüz Sol Wood 604 konsantre ve su bazlı kimyasallardan üretilmiştir. Etkili bileşimi ile ahşap yüzeylerde oluşan küf, yosun gibi kirlilik ve kalıntılarının pratik şekilde temizlenmesini sağlar. Laboratuar ortamında, yetkin kimyagerler tarafından hazırlanan güçlü formülü sayesinde ahşap kereste ve tahtalardaki küf, yosun gibi kirliliklerin kısa süre içerisinde ortadan kalkmasında etkilidir. Konsantre su bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilebilen ürünümüzün kullanım anı birim maliyeti oldukça düşüktür. Sol Wood 604 ürün kodu ile kategori içinde bulabileceğiniz ahşap küf çıkarıcı kimyasalı Soltek Kimya Üretim A. Ş. farkıyla güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Sol Wood 604 ahşap tahta küf giderici ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Wood 604

Kullanım Alanı: Ahşap küf giderici kimyasal 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAhşap Küf Giderici Nasıl Kullanılır?

Ahşap küf giderici, en iyi üretim tesislerinde güçlü formülasyonlar ile üretimini gerçekleştirdiğimiz ahşap küf temizleme kimyasalı tüm gereksinimlerinize yanıt verir. Kaliteli ahşap küf giderici son derece verimli olmakla birlikte güvenli bir kullanım da sunar. Kullanım sonrasında ahşap yüzeyler üzerinde herhangi bir durulama işlemi yapmanıza gerek kalmaz. Küfün yoğunluğuna göre konsantrasyonu ayarlanıp uygun miktarlarda kullanılabilir. Gereken durumlarda temizleme işlemini birkaç defa tekrarlayabilirsiniz. Soltek Kimya A.Ş. firmamızın üretimini yaptığı ahşap küf temizleyici Sol Wood 604 ürünümüzü uygun fiyatlarla 5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak sipariş verebilirsiniz. Ahşap küf giderici ve muadil ürünler konusunda detaylı ürün bilgisi için firmamıza WhatsApp hatlarımızdan ya da şirket numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Ahşaptan küf lekesi Sol Wood 604 ürünümüz ile kolay bir şekilde temizlenebilmektedir. Konsantre olan ürün su ile seyreltilir. Seyreltilmiş olan solüsyon fırça yardımı ile ahşap yüzeye sürülerek ahşaptan küf lekesi çıkartılır.