Tüm Yüzeyler İçin Temizleyici

Tüm yüzeyler için temizleyici ürünümüz Sol Perfect G nonil ve quarter amonyum bazlı konsantre genel temizleyicidir. Ahşap, seramik, fayans, lavabo gibi boyalı boyasız tüm yüzeylerin temizliğinde kullanılmaktadır. SOL PERFECT G genel temizlik amaçlı birçok ürünün yapabileceği işi tek başına yapabilen nonil ve quarter amonyum bazlı yüzey temizlik maddesidir. SOL PERFECT G, sağlık ocağı, acil servis, yemek alanları, huzur evi, okul, hastane, avm, gıda işletmeleri, otel, özel kurum ve kuruluşlarda genel amaçlı kullanılan tüm yüzeyler için temizleme ürünüdür. Günlük düzenli olarak kullanımlarda içermiş olduğu köpük ajanları, inhibitör ve stabilizatörler sayesinde yüzeyi çizmez. Yüzeyin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. SOL PERFECT G içerdiği birden fazla köpük ajanı ve quarter amonyum bileşiği çeşidi ve esans içeriği dolayısıyla çevreye, insan sağlığına zararlı veya toksik bir yapısı yoktur. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. Fenol, fosfat, asit, alkali içermez. 1, 5, 10, 20, 30 kg olarak satışı yapılmaktadır. tüm yüzeyler için temizleyici ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için SOLTEK Kimya Üretim A. Ş. ‘yi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Perfect G

Kullanım Alanı: Tüm yüzeyler için temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgTüm Yüzeyler İçin Temizleyici Sol Perfect G Nedir?

Sol Perfect G, genel temizlik amacıyla özel olarak tasarlanmış konsantre bir temizleyicidir. Nonil ve quarter amonyum bazlı yapısı sayesinde birçok yüzeyde etkili sonuçlar elde etmenizi sağlar. Boyalı ve boyasız yüzeylerin temizliği için uygundur. Temizlik, yaşam alanlarımızı hijyenik ve estetik bir şekilde korumanın temel unsurlarından biridir. Soltek Kimya olarak geliştirdiğimiz Sol Perfect G tüm yüzeyler için temizleyici; nonil ve quarter amonyum bazlı formülüyle ahşap, seramik, fayans, lavabo gibi tüm yüzeylerde etkili temizlik sağlar.

 • Ahşap, seramik, fayans, lavabo gibi tüm yüzeylerde kullanılabilir.
 • Genel temizlik amacıyla çok yönlü kullanılabilir.
 • Sağlık ocağı, hastane, okul, otel gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.
 • Köpük ajanları ve stabilizatörler sayesinde yüzeyi çizmez.
 • Yüzeyleri parlak ve canlı görünüme kavuşturur.
 • Çevre ve insan sağlığına zararlı maddeler içermez.
 • Biyolojik olarak parçalanabilir.
 • Fenol, fosfat, asit, alkali içermez.
 • Sol Perfect G Tüm Yüzeyler İçin Temizleyiciyi lekeli veya kirli yüzeye püskürtün.
 • Bir bez veya süngerle yüzeyi silin veya ovun.
 • Durulamadan önce kurumaya bırakın.

Soltek Kimya’nın ürettiği Sol Perfect G Tüm Yüzeyler İçin Temizleyici, her yüzeyde etkili temizlik sağlayarak hijyenik ve güzel bir görünüm elde etmenizi kolaylaştırır. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.