Parfümlü Yüzey Temizleyici 30 Kg

Parfümlü yüzey temizleyici ürünümüz Sol PR yaşam alanlarında ferah ve hijyenik ortam yaratmak için ideal kimyasal temizleme ürünüdür. Yüzey temizleme kimyasalları arasında yer alan bu temizleyiciler parfüm bileşenleri sayesinde kullanıldıkları alanlarda güzel bir koku bırakır. Yüzeylerdeki tüm lekelerin hızlı bir şekilde temizlenmesini sağlayan parfümlü yüzey temizleyici Sol PR tüm yıkanabilir zeminlerde kullanılabilir. Durulama gerektirmeyen ürünümüz yüzeylerde herhangi bir çizilme meydana getirmez. Parfümlü yüzey temizleyici Sol PR ile silinen ortamlarda uzun süre hoş koku kalır. Özellikle evlerde yüzey temizleme açısından kolaylıkla kullanılabilir. Kalıcı temizlik konusunda en iyi seçenekler arasında yer alır. Fayans, parke, karo temizlemede oldukça pratiktir. Yüzey temizleyici olarak zeminlerin daha parlak ve hijyenik görünmesine yardımcı olur. Silme suyuna bir miktar koyulması yeterli olur. Sonra villada ya da yer silme bezi ile yüzeyleri temizlemek mümkün olur. Yüzeylere dökülen çay, kahve ve yemek lekelerinin temizlenmesine yardımcı olur. Güçlü içeriği sayesinde en etkili yüzey temizleme ürünleri arasında yer alır. Parfümlü yüzey temizleyici 30 kg, 20 kg, 10 kg, 5 kg ambalajlarda direk kullanım ve konsantre parfümlü yüzey temizleyici üretimi yapmaktayız. Parfümlü yüzey temizleme ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için Soltek Kimya firmamızı arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol PR

Kullanım Alanı: Parfümlü yüzey temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgParfümlü Yüzey Temizleyici Nedir?

Parfümlü yüzey temizleyici, bir yüzey temizleyici ürünüdür ve genellikle ev veya işyerlerinde kullanılır. Bu ürünler, yüzeyleri temizlerken aynı zamanda bir parfüm kokusu bırakarak ortamı ferahlatır. Parfümlü yüzey temizleyiciler, genellikle evlerde mutfak ve banyo gibi nemli ortamlarda kullanılır ve aynı zamanda masaüstü, mobilya ve diğer yüzeyleri de temizleyebilir.

Bu ürünler, genellikle su, alkol ve deterjan gibi temizleyici maddeler içerir ve çeşitli parfümlerle parfüme edilebilir. Parfümlü yüzey temizleyiciler, yüzeyleri temizleyen ve aynı zamanda parfüm kokusu bırakan ürünlerdir. Bu ürünler genellikle ev içinde kullanılan yüzeyleri temizlemek için tasarlandı ve mutfak, banyo ve diğer odalar için kullanılabilir. Parfümlü yüzey temizleyici ürünümüz aynı zamanda otomobil içleri ve diğer yüzeyler için de kullanılabilir. Bu ürünler, yüzeyleri temizlerken aynı zamanda ferahlatıcı bir koku bırakır ve odalarınızın kokusunu iyileştirir.