En İyi Banyo Temizleyici

En iyi banyo temizleyici Sol By Perfect özellikle fayans, derz arası, seramik, granit temizleyici olarak geliştirilmiştir. Sol By Perfect banyo temizleyici kimyasalın kullanım alanı çok geniştir. Tuvalet ve banyolarda, porselen ve fayanslarda, pisuarlarda, paslanmaz tuvalet ekipmanlarında, banyolarda bulunan çini ve mozaik zeminlerde, derz aralarında, duşa kabinlerde, banyo küvetlerinde, duş ve musluk başlıklarında, armatürlerde, pirinç ve bakır yüzeylerde banyo temizleyici olarak kullanılır. Sudan kaynaklı pas, oksit, kireç lekelerini etkili şekilde temizler. Güçlü ve en iyi banyo temizleyici Sol By Perfect duşa kabin ve cam yüzeyler üzerinde banyo temizleyicidir. Konsantre su bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilebilir. Konsantre olmasından dolayı güçlü bir yapısı vardır. Sektörün en iyi banyo temizleyici ürünüdür. Fiyatları ambalaj boyutlarına göre ve sipariş miktarına göre değişmektedir. 1, 5, 10, 20, 30 kg olarak satışı yapılmaktadır. Banyo temizleyici ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için SOLTEK Kimya Üretim A. Ş. ‘yi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol By Perfect

Kullanım Alanı: En iyi banyo temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEn İyi Banyo Temizleyicisi Sol By Perfect Nedir?

Banyo Temizleyici Sol By Perfect; fayans, derz arası, seramik, granit ve diğer birçok yüzeyde kullanılmak üzere özel olarak formüle edilmiş bir temizlik ürünüdür. Suda çözünebilen bu konsantre temizleyici, banyo alanlarında yaygın olarak görülen pas, oksit ve kireç lekelerini etkili bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Banyolar, hijyen ve temizlik açısından özel bir öneme sahip mekanlardır. Bu nedenle en iyi banyo temizleyicisi seçimi hem estetik görünümü korumak hem de hijyen sağlamak için önemlidir. Soltek Kimya olarak geliştirdiğimiz Sol By Perfect Banyo Temizleyici, banyo yüzeylerini etkili bir şekilde temizlemek ve parlaklığını korumak için üretilmiştir.

  • Fayans, derz arası, seramik, granit gibi birçok yüzeyde kullanılabilir.
  • Tuvalet, pisuvar, çini, mozaik zemin, duş kabini gibi alanlarda etkili sonuçlar sunar.
  • Pas, oksit, kireç gibi lekeleri etkili şekilde temizler.
  • Cam yüzeylerde ve duşa kabinlerde parlaklık sağlar.
  • Konsantre su bazlı yapısı sayesinde su ile seyreltilebilir.
  • Güçlü formülü ile derz aralarındaki inatçı kirleri çözer.
  • Ürünü temizlemek istediğiniz yüzeye püskürtün.
  • Bir bez veya sünger yardımıyla yüzeyi ovun.
  • Kirli bölgelerde daha fazla baskı uygulayarak temizliği sağlayın.
  • Temizlenen yüzeyi su ile durulayın ve kurulayın.

Banyonuzun temizliği ve parlaklığı için en iyi banyo temizleyici olarak Sol By Perfect’i tercih edebilirsiniz. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek veya ücretsiz numuneler talep etmek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.