Granit Fayans Mermer Zemin Temizleyici

Zemin temizleyici ürünümüz Sol Oil GR endüstriyel üretim tesislerinde zeminde biriken yağ ve kirleri temizlemek için kullanılır. Endüstriyel zemin temizleyici kimyasalımız uygulama yapılan yüzeylerde, granit, mermer ve fayans yüzeylerdeki cilaya zarar vermeden ve aşındırma meydana getirmeden eski görünümünü kazanacak şekilde temizleme yapar. Sol Oil GR konsantre su bazlı olmasından dolayı leke ve kirin yoğunluğuna göre gereken miktarda su ile seyrelterek kullanabilirsiniz. Sadece yerler değil aynı zamanda granit üretim tezgâhları, mermerler, çiniler, karolar, duvarlar, fayans bölmeler dahil olmak üzere birçok yüzeyde kullanılabilir. Granit, mermer, fayans zemin temizleyici kimyasalımız içerisinde çeşitli aktif maddeler, parfüm ve yardımcı malzemeler olmak üzere birçok farklı kimyasal bulunur. Duvar gibi dik yüzeyler için köpük formundaki zemin temizleyici ürünümüz çok daha etkilidir. Sektörün tüm dinamiklerine hakim olan Soltek Kimya A.Ş. firmamız yüzey temizleme kimyasalını sizlere en ulaşılabilir fiyatlarla sunar. Ürünümüzü farklı ağırlıklarda (5, 10, 20, 30, 60, 220 ve 1000 ) kg şeklinde firmamızın iletişim numaralarını arayarak ya da WhatsApp iletişim hatlarımıza yazarak detaylı bilgi alabilir veya sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Oil GR

Kullanım Alanı: Zemin temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgZemin Temizleyici Sol Oil GR Özellikleri Nelerdir?

Sol Oil GR zemin temizleme ve endüstriyel zemin temizleyici kimyasalınızın özellikleri aşağıda dikkatinize sunulumuştur:

  1. Etkili zemin temizleme: Sol Oil GR ürünümüz ile zeminde biriken yağ ve kirleri etkili şekilde temizlemek için formüle edilmiştir. Yoğun yağ ve kir birikimi durumunda bile etkili sonuçlar sağlarsınız.
  2. Uygulama yapılan yüzeylerde tam koruma: Granit, mermer ve fayans gibi yüzeylerde cilaya zarar vermeden ve aşındırma yapmadan güvenli şekilde istenilen yağ, kir temizliği yapabilirsiniz. Bu sayede yüzeylerin eski görünümünü kazanmasına yardımcı olur.
  3. Ekonomik konsantre ve su bazlı formül: Konsantre ve su bazlı temizleyici kimyasaldır. Bu sayede kullanımı kolaydır. Leke ve kirin yoğunluğuna bağlı olarak gereken miktarda suyla seyreltilebilir.
  4. Çok yönlü kullanım: Zemin temizleyici Sol Oil GR endüstriyel zeminlerin yanı sıra granit üretim tezgâhları, mermerler, çiniler, karolar, duvarlar, fayans bölmeler gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Böylece farklı alanlarda geniş kullanım yelpazesi sunar.
  5. Köpük formu: Sol Oil GR’nin köpük formu dik yüzeyler gibi zorlu bölgelerde daha etkili zemin temizliği sağlar. Bu sayede duvarlar gibi dikey yüzeylerde kullanımı kolaylaşır.

Kalite ve uygun fiyat: Soltek Kimya A.Ş., sektörün dinamiklerine hâkim kimya firması olarak Sol Oil GR gibi yüksek kaliteli yüzey temizleme kimyasallarını uygun fiyatlarla sunar.