Plastik Yüzey Temizleyici

Plastik yüzey temizleyici Sol PL, yüzeyleri yıpratmadan temizleyerek kirlenmeyi geciktirir. Güçlü etkileri bulunan yüzey temizleyici ürünümüz plastik yüzeylerin formuna uygun olarak üretilir. Her türlü plastik yüzeyin temizliğinde kullanılan kimyasallarımız özellikle pencere, duşakabin, plastik masa ve sandalyelerin temizlenmesinde kullanılır. Aynı zamanda PVC kapıların temizliğinde de son derece yüksek etkilere sahiptir. Plastik yüzeyleri çizmeden ve yıpratmadan temizleyerek parlak bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Plastik yüzey temizleyici Sol PL kirlenmeyi geciktirdiği için son derece ekonomik ürünler arasında yer alır. Yağ, kir, korozyon etkileri gibi birçok farklı kir türünün temizlenmesinde kullanılabilir. Plastik yüzey temizleyici güçlü kimyasal temizleme ürünleri arasında yer alır. Sprey şişelerde temizlenecek alana püskürtme yapılarak temizlik işlemi gerçekleştirilebilir. İnatçı kirlerin temizliğinde ürünü kullandıktan birkaç dakika sonra silme ya da fırçalama yapabilirsiniz. Plastik yüzey temizleme ürünleri Soltek Kimya firmamızın en iyi üretim tesislerinde güçlü formüllerle üretilir. Ürünlerimizin içerisinde bulunan hammadde değerleri, kullanım şekilleri gibi konularda bilgi edinmek isterseniz firmamızı arayabilirsiniz. Siparişlerinizi güvenli bir kargo ile adresinize ulaştırmaktayız.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol PL

Kullanım Alanı: Plastik yüzey temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPlastik Yüzey Nasıl Temizlenir?

Plastik yüzeyleri temizlemek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Plastik yüzeylerin önce toz ve kiri temizleyin. Bunun için yumuşak bir fırça veya bez kullanabilirsiniz.
  • Plastik yüzeylerin yüzeyine Sol PL ürünümüzü püskürtün ve fırça, bez yardımıyla yumuşak bir şekilde silin.
  • Eğer yüzeyde lekeler varsa, lekeleri çıkarmak için Sol PL kullanabilirsiniz. Sol PL genellikle plastik yüzeyler üzerinde etkili olur. 
  • Plastik yüzeyleri kurulamak için havlu veya yumuşak bir bez kullanın.

Eğer plastik yüzeyler parlak bir görünüme sahipse, yüzeyi parlatmak için plastik parlatıcı kullanabilirsiniz. Bu ürünler genellikle plastik yüzeyler üzerinde etkili olur ve yüzeyi parlak ve taze görünümlü hale getirir.
Bu adımları izleyerek plastik yüzeyleri temizleyebilirsiniz. Eğer yüzeyde çok inatçı lekeler varsa, Sol PL ürünümüzü daha az su ile seyreltin.