Eşanjör Temizleme İlacı Sol Esj 62

Eşanjör temizleme ilacı Sol Esj 62 ile eşanjörlerde oluşan kir, kireç ve pas oluşumları kısa sürede temizlenebilir. Eşanjör temizleme işlemlerinde titizlikle hareket edilmelidir. Temizlik için kullanılan ilacın doğru seçilmesi sistemin sağlığı için çok önemlidir. Beklentilerinize tam olarak yanıt veren firmamız bu ürünleri yüksek kalitede üretir. Pas ve kireç eşanjörlerin çalışma ömrü üzerinde olumsuz etkilere sahiptir. Böyle durumlarda mutlaka uygun temizleme ürünleri kullanmanız gerekir. Sol Esj 62 Eşanjör temizleme ilacı bu işlem için son derece uygundur. Püskürtme ya da daldırma şeklinde kullanılabilir. Sol Esj 62 ile pas birikintilerini, metal oksitlerini, korozyon oluşumlarını kısa sürede temizlemek mümkün olur. Bunun yanında petrol ve yağ birikintilerini de temizlemek mümkündür. Eşanjör temizleme ilacı Soltek Kimya tarafından üretilen son derece güçlü bir kimyasaldır. Boru tipi, plakalı ve özel uygulama eşanjörleri üzerinde etkileri yüksektir. Beklentilere tam olarak yanıt veren ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz firmamıza ulaşabilirsiniz. Ürün standartlarımız son derece yüksektir. Kalite bakımından en iyisini sunan firmamız özellikle deneme olarak ücretsiz numuneler de göndermektedir. Firmamıza ulaşarak bu ürünlerimizi uygun fiyatlar ile istenilen ambalajlarda satın alabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Esj 62

Kullanım Alanı: Eşanjör temizleme ilacı 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEşanjör Temizleme İlacı Sol Esj 62 Özellikleri Nelerdir?

Eşanjör Temizleme İlacı Sol Esj 62’nin bazı özellikleri aşağıda listelenmiştir:

  1. Güçlü temizleme etkisi: Eşanjör temizleme ilacı Sol Esj 62 eşanjörlerde biriken pas, kireç, kir, metal oksitler ve korozyon oluşumlarını etkili şekilde temizlemek için formüle edilmiştir.
  2. Geniş uygulanabilirlik: Sol Esj 62 Eşanjör temizleme ilacı boru tipi, plakalı ve özel uygulama eşanjörleri gibi farklı eşanjör tipleri üzerinde etkili şekilde kullanılabilir.
  3. Petrol ve yağ temizliği: Eşanjör temizleme ilacı eşanjörlerde biriken petrol ve yağ birikintilerini de temizleme yeteneğine sahiptir. 
  4. Hızlı etki: Eşanjör temizleme ilacı Sol Esj 62 kısa sürede birikintileri çözebilen ve temizleyen güçlü bir kimyasaldır. Bu sayede eşanjörlerin performansını ve verimliliğini artırır.
  5. Yüksek kalite: Sol Esj 62 Soltek Kimya tarafından kalite standartlarına uygun olarak üretilir.