Plastik Enjeksiyon Makinesi Eşanjör Temizleme

Plastik enjeksiyon makinesi eşanjör temizleme kimyasal ürünümüz Sol ESJ 60 konsantre su bazlı kireç, pas, tortu sökücü kimyasaldır. Koruyucu inhibitörlü ve organik asit bazlıdır. Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjörlerindeki tortu kalıntılarını temizlemek için geliştirilmiştir. Yüksek güçte temizlik yapabilme imkanı sunar. Pas, kireç ve kir lekelerini kolaylıkla temizleyen ürünümüz hassas metallerde aşındırma yapmaz. Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjör ekipmanlarının temizlenmesinde oldukça etkili olan temizleyicilerimiz güçlü bir formülasyona sahiptir. Birçok farklı birinci sınıf ham maddenin kullanılarak üretildiği bu ürünler sayesinde eşanjör gibi titizlik gerektiren ekipmanlarınızın temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Püskürtme ya da daldırma gibi yöntemlerle temizleme işlemlerinin yapılabilmesine imkan sağlayan ürünler arasında yer alır. Beklentilerinize yanıt veren firmamız bu konuda her türlü avantajı en iyi şekilde sunar. Plastik enjeksiyon makinesi eşanjör temizleme ürünümüz Sol ESJ 60 Soltek Kimya firmamızın alanında uzmanlaşmış kimyagerleri tarafından üretilir. Sol ESJ 60 ürünümüz hakkında bilgi edinmek isterseniz uzman kimyagerlerimizle görüşebilirsiniz. Aynı zamanda deneme numunelerimizden yararlanabilir ve Plastik enjeksiyon makinesi eşanjör temizleme ürünümüz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Eşanjör izleyici fiyatları hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve ürünlerimizi sipariş vermek isterseniz firmamızı arayabilir yada mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol ESJ 60

Kullanım Alanı: Plastik enjeksiyon makinesi eşanjör temizleme

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgPlastik Enjeksiyon Makinesi Eşanjör Temizleme Kimyasalı Sol ESJ 60 Nedir?

Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjörlerindeki kireç, pas ve tortu kalıntılarını etkili bir şekilde temizlemek için özel olarak formüle edilmiştir. Konsantre su bazlı, koruyucu inhibitörlü ve organik asit bazlı bir temizleme kimyasalıdır. Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjörlerinde biriken kireç, pas ve tortu kalıntıları, üretim verimini olumsuz etkileyebilir. Soltek Kimya olarak geliştirdiğimiz Sol ESJ 60 Plastik Enjeksiyon Makinesi Eşanjör Temizleme Kimyasalı, bu tür sorunların üstesinden gelmenize yardımcı olur.

  • Kireç, pas ve tortu kalıntılarını etkili bir şekilde temizler.
  • Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjörlerinde yüksek güçte temizlik yapabilme imkânı sunar.
  • Hassas metallerde aşındırma yapmaz.
  • Plastik enjeksiyon makinelerinin eşanjör ekipmanlarının temizliğinde etkilidir.
  • Farklı birinci sınıf ham maddeler kullanılarak üretilmiştir.
  • Püskürtme veya daldırma yöntemleriyle temizleme işlemi yapılabilir.
  • Sol ESJ 60 Plastik Enjeksiyon Makinesi Eşanjör Temizleme Kimyasalını uygulama yönteminize göre eşanjöre püskürtün veya daldırın.
  • Kimyasalın etki etmesi için belirtilen süre kadar bekleyin.
  • Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra eşanjörü iyice durulayın.

Sol ESJ 60 Plastik Enjeksiyon Makinesi Eşanjör Temizleme Kimyasalı, plastik enjeksiyon makinelerinizin verimini artırarak daha sağlıklı ve etkili üretim yapmanıza yardımcı olur. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.