Eşanjör Kireç Çözücü Kimyasal

Eşanjör kireç çözücü Sol Esj 56 kimyasal ürünümüz güçlü formülü ile kireç ve pas kalıntılarının kısa sürede temizlenmesini sağlar. Son derece yüksek standartlarda üretilen kimyasal ürünümüz eşanjör adı verilen ekipmanların aşınmadan ve deforme olmadan temizlenmesine imkan yaratır. Eşanjör kireç temizleme ürünlerimiz beklentilerinize tam olarak yanıt verir. Kireç birçok ortamda ciddi bir deformasyon nedenidir. Böyle durumlarda profesyonel kireç çözücü kullanmanız gerekir. Güçlü etkilere sahip olan Eşanjör kireç çözücü ürünümüz beklentilerinize tam anlamı ile yanıt verir. Yüksek kalitede ürettiğimiz bu kireç çözücüler kullanım sırasında kullanıcı açısından risk ortaya çıkarmaz. Kireç çözücüyle eşanjör temizleme işlemi konusunda firmamızın uzman kimyagerlerinden de bilgi alabilirsiniz. Eşanjör kireç çözücü Sol Esj 56 güçlü etkileri ile öne çıkar. Püskürtme, devir daim ya da daldırma gibi yöntemler kullanılarak uygulanabilir. Eşanjör temizleme kimyasal fiyatları da Soltek Kimya ayrıcalıkları ile son derece uygundur. Dilerseniz ücretsiz numunelerimizden yararlanabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Alanında uzman kimyagerler tarafından hazırlanan formülasyonlarla kaliteli ürünler üretmekteyiz. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı:Sol Esj 56

Kullanım Alanı: Eşanjör kireç çözücü 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEşanjör Kireç Çözücü Kimyasalı Sol Esj 56 Nedir?

Eşanjör Kireç Çözücü Kimyasalı, eşanjörlerde oluşan kireç ve pas kalıntıları, ısı transferini engelleyerek performansı düşürebilir ve ekipmanların ömrünü kısaltır. Sol Esj 56 Eşanjör Kireç Çözücü Kimyasal, güçlü formülü ile eşanjörlerinizi kısa sürede temizleyerek optimum performansı sağlar.

  • Kireç ve pas kalıntılarını hızla temizleyen güçlü formülasyona sahiptir.
  • Eşanjör ekipmanlarının aşınmadan ve deforme olmadan temizlenmesine olanak tanır.
  • Eşanjörlerin performansını artırarak daha verimli çalışmasını sağlar.
  • Kireç oluşumunu engelleyerek ekipmanların ömrünü uzatır.
  • Püskürtme, devir daim veya daldırma yöntemleri ile kullanılabilir.
  • Kullanıcı dostu formülü sayesinde güvenli bir şekilde kullanılabilir.
  • Eşanjör Kireç Sökücü Kimyasalı eşanjörünüzdeki kirecin yoğunluğuna göre su ile seyreltin.
  • Karışımı eşanjörün içine veya sisteme uygulayın.
  • Eşanjör kireç çözücü kimyasalı etkili olabilmesi için belirtilen süre boyunca bekleyin.
  • Temizleme işlemi tamamlandığında sistem veya eşanjörü iyice durulayın.

Sol Esj 56 Eşanjör Kireç Temizleyici Kimyasal, eşanjörlerinizde oluşan kireç ve pas gibi kirleticileri etkili bir şekilde temizleyerek ekipmanlarınızın verimli çalışmasını sağlar. Eşanjör temizleme kimyasallarımız hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.