Eşanjör Kireç Önleyici Kimyasal

Eşanjör kireç önleyici ürünümüz Sol ESJ 59 eşanjörlerde kireç, tortu ve pas oluşumunu önleyen kimyasaldır. Konsantre su bazlı olmasından dolayı su ile inceltilip kullanılır. Eşanjörlerde tam bir koruma sağlar. Isı transfer sisteminde son derece önemli olan bu ekipmanlar zamanla pas ve korozyon karşısında ciddi anlamda deformasyona uğrayabilir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için eşanjör kireç önleyici ürünlerimizden yararlanabilirsiniz. Yüzeylere zarar vermeyen bununla birlikte yüksek bir koruma sağlayan kimyasal ürünümüz kireç, pas, tortu oluşumunu uzun bir süre ertelemektedir. Eşanjör parçalarında meydana gelebilecek tüm kireç oluşumları karşısında ekipmanlarınızı korumaya alan önemli kimyasal türleri arasında yer alır. Pas, kireç ve korozyon gibi birçok faktörü sistemden uzak tutan aynı zamanda en katılaşmış kirleri dahi kolaylıkla temizleyebilen kimyasal ürünümüz güçlü formülasyonlara sahiptir. Kısa süre içerisinde temizliği gerçekleştirilerek eşanjörlerden daha iyi sonuç almanızı sağlamaktadır. Eşanjör kireç önleyici Sol ESJ 59 ürünümüz Soltek Kimya firmamız tarafından oldukça profesyonel bir üretim tesisinde ortaya çıkarılır. Beklentilerinize yanıt veren bu ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz ki uzman kimyagerlerimizden her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetler doğrultusunda her türlü avantajı sunar ve kaliteli hizmet alabilmeniz de beklentilerinize yanıt veririz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol ESJ 59

Kullanım Alanı: Eşanjör kireç önleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEşanjör Kireç Önleyici Kimyasalı Sol ESJ 59 Nedir?

Eşanjörlerin verimli çalışması ve ömrünü uzatmak için kireç, tortu ve pas oluşumunu önlemek son derece önemlidir. Soltek Kimya olarak özel geliştirdiğiimiz Sol ESJ 59 Eşanjör Kireç Önleyici Kimyasal, eşanjörlerinizde oluşabilecek bu tür kirleticilerin etkisini azaltarak ekipmanlarınızın performansını artırır.

  • Konsantre su bazlı yapısı sayesinde su ile kolayca karıştırılarak kullanılır.
  • Eşanjörlerde kireç, tortu ve pas oluşumunu önler, bu sayede ekipmanlarınızın ömrünü uzatır.
  • Isı transfer sisteminde etkili koruma sağlar.
  • Yüzeylere zarar vermez, aynı zamanda yüksek koruma sağlar.
  • Pas, kireç ve korozyon oluşumunu uzun bir süre erteleyerek sistemdeki deformasyon riskini azaltır.
  • En katılaşmış kirleri bile kolaylıkla temizleyebilen güçlü formülasyona sahiptir.
  • Sol ESJ 59 Eşanjör Kireç Önleyici Kimyasalı belirtilen oranlarda su ile karıştırın.
  • Elde ettiğiniz karışımı eşanjörün içine veya sistemine uygulayın.
  • Kimyasalın etkisini en üst düzeye çıkarmak için belirtilen süre kadar bekleyin.
  • Temizleme işlemi tamamlandığında sistemi iyice durulayın.

Sol ESJ 59 Eşanjör Kireç Önleyici Kimyasal, eşanjörlerinizde oluşabilecek kireç, tortu ve pas gibi sorunların önüne geçerek sistemlerinizi korur ve verimliliği artırır. Eşanjör temizleme kimyasalları hakkında daha detaylı bilgi ve sipariş bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.