Alkol Bazlı Yüzey Temizleyici

Alkol bazlı yüzey temizleyici Sol Agt alkol bazlı konsantre su bazlı yüzey temizliğinde kullanılabilen temizlik ürünüdür. Genel temizlik amaçlı birçok ürünün yapabileceği işi tek başına yapabilen alkol bazlı olduğundan dolayı dezenfekte ve yüzey temizleyicidir. Durulama gerektirmeyen Sol Agt ürünümüz bu özelliği sayesinde, boyalı boyasız yer yüzey temizleyici, lavabo, tuvalet temizleyici, küvet, seramik, mermer, mozaik, vinil, marley, kauçuk, plastik, deri, ahşap, mobilya temizleyici, mutfak, kumaş gibi sudan etkilenmeyen bütün yüzeylerde güvenle kullanıma uygun bir üründür. Nötr yapısı ve özel alkol bileşimi içeriği sayesinde yüzeyde buğu, hare, yapışkanlık veya iz bırakmaz. Kolay olarak yüzeyden buharlaşarak yüzeyde hoş bir koku ve görüntü bırakır. Fenol, fosfat, asit, alkali içermez. Yüzeylerde oluşan pis kokuları sabitleyiciler ile yoğunlaştırılmış parfümü sayesinde yok eder. İçerdiği alkol çeşidi bütün bakteri mantar ve virüslere etkili el hijyen sıvılarında da kullanılmakta olan alkoldür. Bu nedenle tam hijyen sağlamaktadır. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol Agt

Kullanım Alanı: Alkol bazlı yüzey temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAlkol Bazlı Temizleyici Sol Agt Nerelerde kullanılır?

Sol Agt, sağlık ocağı, acil servis, yemek alanları, huzur evi, okul, hastane, avm, gıda işletmeleri, cadde sokak, otel, özel kurum ve kuruluşlarda kullanılabilir. Fayans, mermer, granit, parke gibi sert zeminlerde kullanıma uygundur. Alkol bazlı olduğundan dolayı günlük düzenli olarak kullanımlarda içermiş olduğu inhibitör ve stabilizatörler sayesinde yüzeyi çizmez. Yüzeyin daha parlak ve canlı görünmesini sağlar. Sol Agt içerdiği alkol çeşidi ve esans içeriği dolayısıyla çevreye, insan sağlığına zararlı veya toksik bir yapısı yoktur. Doğada biyolojik olarak parçalanabilir. Fayans yüzey temizleyici, mermer yüzey temizleyici, granit yüzey temizleyici, parke yüzey temizleyici olarak kullanıma uygundur. Hassas yüzeyler dahil tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda Sol Agt alkol bazlı temizleyici  ürünümüz köpüklü veya köpüksüz versiyonda üretilebilmektedir.

  • Görünüm: Akışkan Sıvı
  • Renk: Transparent-Berrak-Sarı-Turuncu
  • Koku: Karakteristik – Lavanta- Limon- Fromboıs
  • Ph:7
  • Yoğunluk: 1,0±0,1 G/Cm3
  • Su İçerisinde Çözünürlüğü: Sıcak Ve Soğuk Suda Çözünür.

SOL AGT alkol bazlı temizleyici silme ve püskürtme yöntemleri ile kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Ambalajını kapalı ve serin yerde saklayınız. Kirlilik oranına göre 1 birim SOL AGT’ yi 5 birim ile 20 birim arasında su ile çoğaltarak kullanabilirsiniz. Günlük temizliklerde 1/20-1/30 aralığında kullanıma uygundur. Temizlenecek yüzey üzerindeki kirin yoğunluğuna göre oranını azaltıp arttırabilirsiniz. Ağır kirli bölgelerde direkt kullanıma da uygun bir üründür. Uygulama yapılan yüzeyde herhangi bir deformasyona neden olmaz. Alkol bazlı yüzey temizleyici olduğundan dolayı tam bir hijyen sağlar.

Alkol Bazlı Temizleyici Ürünümüz Sol Agt Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Alkol bazlı temizleyici olduğundan dolayı göz ve deriyle temas halinde hemen bol su ile yıkayınız. Çocuklardan uzak tutunuz. Oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Göze sıçrama ihtimali olasına karşın gözlük kullanılmalıdır. 

Sol Agt Alkol Bazlı Temizleyici Ürünümüz Ambalaj Miktarları

 20kg-30 kg kilitli kapaklı plastik bidon, 200 kg plastik varil veya 1000 kg IBC ambalajlarda mevcuttur. 

Sol Agt Alkol Bazlı Temizleyici Ürünümüzün Raf Ömrü

Ambalajı açılmamış ürün için raf ömrü 24 aydır. 

Sol Agt Alkol Bazlı Temizleyici Ürünümüz Saklama Koşulları

İdeal depolama sıcaklığı 5 °C – 25°C arası olup alkol bazlı olduğundan dolayı direkt güneş ışığından uzakta depolanmalı ve donmaya karsı korunmalıdır.