Sirkeli Mutfak Temizleyici

Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR konsantre su bazlı sirkeli temizleyici üründür. Hijyenik bir mutfak için kullanılması gerekir. Tüm leke ve kirler üzerinde etkili olan temizleme ürünü oldukça güçlü yapıya ve dezenfekte edici özelliklere sahiptir. Temizleme sırasında yüzeylerde istenilen hijyenin, dezenfeksiyonun sağlanmasına yardımcı olur. Mutfaklardaki fayanslar, ocak ve fırın gibi alanlarda temizlik işleminde son derece etkilidir. En iyi mutfak temizleyici ürünler arasında yer alır. Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR ahşap yüzeylerde de etkilidir. Kullanım için mutfak bezine ya da süngere biraz püskürtmeniz gerekir. Sonrasında leke üzerine hafif bir baskı ile silme işlemi yapmalısınız. Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR iki, üç dakika bekleme süresinden sonra tüm kirleri kısa sürede temizler ve çok fazla fiziksel efor sarf etmeden temizlik imkanı sunar. Sirkeli mutfak temizleme ürünümüz en iyi formüller ile üretilir. Alanında uzman kimyagerlerimizin formüle ettiği bu ürün güçlü temizleme etkilerine sahiptir. Aynı zamanda kullanıldığı alanlarda kötü kokuların giderilmesine de yardımcı olur. Mutfak temizleme ürünü püskürtme yöntemi ya da silme yöntemiyle kullanılabilir. Firmamıza ulaşarak ürünümüz hakkında bilgi alabilir ya da sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı:Sol Sow SR

Kullanım Alanı:Sirkeli mutfak temizleyici 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgSirkeli Mutfak Temizleyici Sol Sow SR Nedir?

Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR, mutfaklarınızı hijyenik bir şekilde temizlemeniz için güçlü bir yardımcıdır. Tüm lekeleri ve kirleri etkili bir şekilde temizleyen bu ürün, mutfak hijyeninizi daha yükseğe taşımanıza yardımcı olur. Sol Sow SR, konsantre su bazlı sirkeli temizleyici ürünüdür ve hijyenik bir mutfak sağlamak için ideal bir seçenektir. Güçlü yapısı ve dezenfekte edici özellikleri sayesinde mutfaklarınızdaki leke ve kirleri etkili bir şekilde temizler. Temizleme işlemi sırasında yüzeylerde istenilen hijyen ve dezenfeksiyon seviyesini sağlar.

  • Çok Yüzeyli Etki: Sol Sow SR, mutfaklarınızdaki fayanslar, ocaklar, fırınlar ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yüzeyde etkili bir şekilde kullanılabilir.
  • Ahşap Yüzeylere Uyumlu: Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR, ahşap yüzeylerde de güvenle kullanılabilir.
  • Kolay Kullanım: Sirkeli mutfak temizleyici Sol Sow SR, mutfak bezine veya süngere püskürtüp yüzeyleri temizleyebilirsiniz.
  • Hızlı Etki: İki veya üç dakikalık bir bekleme süresinin ardından tüm kirleri kısa sürede ve fazla fiziksel efor sarf etmeden temizler.
  • Kötü Kokuları Giderir: Kullanıldığı alanlarda kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur.
  • Ürünü kullanmadan önce talimatları dikkatlice okuyun.
  • Mutfak bezine veya süngere biraz püskürtün.
  • Leke veya kirli yüzeye hafif baskı ile silme işlemi yapın.
  • İki veya üç dakika bekledikten sonra yüzeyi temiz bir bezle silerek durulayın.

Sol Sow SR sirkeli mutfak temizleyici, Soltek Kimya’nın uzman kimyagerleri tarafından geliştirilmiş ve en iyi formüllerle üretilmiştir. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak, sipariş vermek veya ücretsiz numune talep etmek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.