Parfümlü Cam Suyu Fiyatları Ve Modelleri

Parfümlü cam suyu, sileceklerin tam anlamıyla cama nüfuz etmesini sağlayarak sileceklerin yıpranmasını engeller. Sol Glass Prf bunun yanında sileceklerin tam performansla çalışarak camı temizlemesini sağlar. Ortama yaydığı güzel koku da ürünün tercih edilmesinin farklı bir nedenidir. Kış döneminde cam suyunun donması, yaygın olarak görülen bir sorundur. Ürünün antifirizli olması, kış şartlarında yaşanan donma sorununun da önüne geçilmesini sağlar. Kış mevsiminin çok sert geçtiği bölgelerde dahi bu ürünümüzden maksimum verimi alabilirsiniz. Toptan alımlarda antifirizli cam suyunun birim maliyetini düşürebilirsiniz. Parfümlü ve antifirizli cam suyu Soltek Kimya kalitesi ve uygun fiyat garantisi ile toptan ve parakende satışını yapmaktayız. Toptan parfümlü antifirizli cam suyu ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilir veya mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL GLASS PRF

Kullanım Alanı:Parfümlü cam suyu

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgParfümlü Cam Suyu Sol Glass PRF Nedir?

Parfümlü cam suyu ürünlerimiz, araç camlarınızın temizliğini en üst düzeye çıkarırken aynı zamanda hoş ve ferah bir koku yayarak sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirir. Sol Glass Prf serisi ile sileceklerinizin camı daha etkili bir şekilde temizlemesini sağlayabilir, aynı zamanda ortama yayılan hoş kokuyla aracınızın iç mekanını ferahlatabilirsiniz.

  • Etkili Temizlik: Sileceklerin cam üzerinde daha iyi kaymasını sağlayarak camın daha temiz bir şekilde silinmesini destekler.
  • Hoş Koku: Ortama yaydığı güzel koku, sürüş deneyiminizi daha keyifli hale getirir.
  • Antifiriz Özelliği: Ürünün antifirizli olması, cam suyunun donmasını önler ve sürüş güvenliğinizi artırır.
  • Uygun Fiyat: Soltek Kimya olarak uygun fiyatlarla yüksek kalitede ürünler sunmaktayız.
  • Toptan Alımlarda Avantaj: Toplu alımlarda birim maliyeti düşürerek daha ekonomik bir seçenek elde edebilirsiniz.
  • Parfümlü cam suyu ürünlerimiz, Soltek Kimya güvencesiyle üretilmiştir. Aracınızın temizlik ihtiyacını karşılarken aynı zamanda iç mekanınıza ferahlık ve hoş koku katmayı hedefliyoruz.
  • Ürünü aracınızın cam suyu haznesine dökün.
  • İhtiyaca göre su ile inceltmeyi unutmayın. Genellikle ürün suyla karıştırılarak kullanılır.
  • Silecekleri çalıştırarak camları temizleyin ve hoş kokuyla ferah bir sürüş deneyimi yaşayın.

Parfümlü cam suyu fiyatları ve modelleri hakkında daha fazla bilgi almak, toptan sipariş vermek veya detaylı bilgi talep etmek için bize telefonla veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Soltek Kimya ile temizlik ve ferahlık bir arada!