Mavi Antifiriz Fiyatları ve Toptan Satışı

Mavi antifiriz kış aylarında, soğuk havalarda suyun donmasını önleyen kimyasaldır. En çok tercih edilen antifiriz çeşitlerinden biridir. Standart antifiriz olarak da adlandırılan bu ürün, -38 dereceye kadar aracınızı donmaya karşı korur. Soltek kimya antifiriz üreten üretici kimya firmasıdır. Kış şartlarının soğuk günlerinde donma sorunu ile karşı karşıya kalmamak için bu ürünü güvenle tercih edebilirsiniz. Kış döneminde etkin koruma sağlayan bu ürün, yaz döneminde de aşırı ısınmaya karşı motorunuzu korur ve korozyonu önler. Mavi antifiriz, araca koyulduktan sonra en az 2 yıl süre ile etkin koruma sağlar. Siz de Soltek Kimya kalitesiyle, etkili bileşime sahip mavi antifirize sahip olabilirsiniz. Toplu alımlarda ürünleri çok daha uygun fiyata temin edebilirsiniz. Antifiriz çeşitlerimiz hakkında bilgi almak ve fiyat teklifleri için firma görevlilerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL

Kullanım Alanı:Mavi antifiriz 

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgMavi Antifiriz Sol Cold BLUE Aracınızı Soğuktan ve Isıdan Koruma Altına Alın!

Mavi antifiriz, aracınızı soğuk hava koşullarının olumsuz etkilerinden korumak ve motorunuzu aşırı ısınmadan korumak için özel olarak üretilmiş bir kimyasal çözümdür. Soltek Kimya olarak sunduğumuz yüksek kaliteli mavi antifiriz ürünümüz, aracınızın motorunun ve sistemlerinin en zorlu hava koşullarında bile etkin bir şekilde çalışmasını sağlar.

  • Geniş Sıcaklık Aralığı: Mavi antifiriz, -38 dereceye kadar olan sıcaklık koşullarında suyun donmasını engeller. Böylece kış aylarında güvenli bir sürüş sağlar.
  • Yaz Aylarında Koruma: Sadece kış aylarında değil, yaz aylarında da aracınızın motorunu aşırı ısınmadan korur ve korozyonu önler.
  • Uzun Süreli Koruma: Mavi antifiriz, aracınıza uygulandıktan sonra en az 2 yıl süreyle etkin koruma sağlar.
  • Toplu Alımlarda Avantaj: Toplu alımlarda daha uygun fiyat teklifleriyle mavi antifiriz ürünlerimizi temin edebilirsiniz.


Soltek Kimya olarak yüksek kaliteli mavi antifiriz üretimi ve toptan satışı konusunda lider bir firmayız. Araçlarınızı soğuk hava koşullarından ve aşırı ısınmadan korumak için en iyi çözümü sunuyoruz. Farklı ambalaj seçenekleriyle mavi antifirizi toptan satın alabilirsiniz. Antifriz ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifleri için bize ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Aracınızın koruma altında olmasını sağlamak için Soltek Kimya kalitesini tercih edin!