Organik Antifiriz Fiyatları ve Satışı

Organik antifiriz organik asit teknolojisi ile üretilmiş antifiriz çeşididir. Soltek Kimya bir çok çeşitte antifiriz üretmektedir. Kocaeli tesisinde ürettiği organik antifirizi toptan ve parakende olarak uygun fiyatlar ile satışını yapmaktadır. Aracınız için güvenle tercih edebileceğiniz antifiriz çeşitlerinden biri de organik antifirizdir. Ürünün üstün özellikleri, kullanıcılar tarafından öncelikli olarak satın alınmasını sağlar. Köpürme yapmayan bu ürün aynı zamanda cam üzerinde de iz bırakmaz. Yüksek performans motorlarda son derece etkilidir. Organik asit teknolojisi (OAT) kullanılarak üretilen bu ürün etilen likoz bazlı bir antifiriz çeşididir. Amin, fosfat, nitrin ve borat içermeyen organik antifiriz, etkin bir soğutma ve koruma sağlar. Kullanıma hazır şekilde adresinize sevk edilen ürünü direkt olarak aracınıza tatbik edebilirsiniz. Organik antifiriz ile kış şartlarındaki donma sorununu dert etmenize gerek kalmaz. Organik antifiriz ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir ya da mail atabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: SOL

Kullanım Alanı: Organik antifiriz

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgOrganik Antifiriz: Çevre Dostu ve Güvenli Soğutma Çözümü!

Organik antifiriz, çevre dostu organik asit teknolojisi ile üretilen özel bir antifiriz çeşididir. Soltek Kimya olarak sunduğumuz organik antifiriz ürünümüz, aracınızın soğutma sistemini güvenli ve etkili bir şekilde korurken çevre üzerinde de olumsuz etkileri en aza indirir.

Organik Asit Teknolojisi: Organik antifiriz, organik asit teknolojisi (OAT) kullanılarak üretilmiştir. Amin, fosfat, nitrin ve borat içermez.

Çevre Dostu: Organik antifiriz, çevre dostu bileşenlerle üretildiği için çevre üzerinde minimal etkilere sahiptir.

Koruma ve Soğutma: Ürün, aracınızın soğutma sistemini etkin bir şekilde korur ve donma sorununu önler.

Köpürme ve İz Bırakmaz: Köpürme yapmayan ve cam üzerinde iz bırakmayan özellikleri sayesinde kullanımı kolaydır.

Yüksek Performans: Özellikle yüksek performans gerektiren motorlarda etkili bir soğutma sağlar.

Soltek Kimya olarak organik antifiriz üretimi ve toptan satışı konusunda lider bir firmayız. Aracınızın soğutma sistemi için güvenilir ve çevre dostu bir çözüm arıyorsanız, organik antifirizi tercih edebilirsiniz. Toptan ve parakende satış seçenekleri ile organik antifirizi edinmek için bize ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Aracınızın soğutma sistemi için en iyi çözümü Soltek Kimya ile bulun!