En İyi Duşakabin Temizleyici

Duşakabin temizleyici ürünümüz Sol DR 943 banyolarınızda ve duşakabinlerinizde daha hijyenik ve ferah bir ortam yaratabilirsiniz. Suyun son derece hâkim olduğu bu alanlarda sudan kaynaklı kireç, su lekeleri yoğun olarak görülmektedir. Hem derz aralarında biriken kirler hem de duşakabin üzerindeki su lekeleri banyoları kirli gösteren en önemli faktörler arasında yer alır. Böyle durumlarda duşakabin temizleyici ürünümüzü kullanmak birçok açıdan önemli bir avantaj sunar. Duşakabinler en çok su ve sabun lekesi tutan alanlardır. Bu su lekelerini temizleyebilmek için kullanıcı sağlığına zarar vermeyen ancak güçlü temizleme ürünlerine gereksinim vardır. Soltek Kimya A.Ş. olarak sizlere yüksek kalite standartlarında duşakabin temizleyici Sol DR 943 ürünümüzü sunarız. Oldukça iyi şekilde formüle edilen bu kimyasallarımız beklentilerinize tam anlamı ile yanıt verir. Konsantre us bazlı olmasından dolayı su ile seyreltilerek kullanılır. Su ile seyreltildiğinden dolayı oldukça ekonomiktir. Derz duşakabin temizleyicileri kullanırken kullanım detaylarına dikkat etmeniz gerekir. Gereken durumlarda firmamızın profesyonel kimyagerlerinden de gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Ücretsiz numune gönderimi yapan firmamız üretici firma olarak sizlere en iyi ve uygun fiyatları sunmaktadır. Duşakabin temizleyici kimyasal ürünümüzü sipariş vermek isterseniz firmamızın iletişim numaralarını arayabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol DR 943

Kullanım Alanı:Duşakabin temizleyici

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgEn İyi Duşakabin Temizleyici Sol DR 943 Nedir?
 • En İyi Duşakabin Temizleyici duşakabinlerde oluşan kireç ve su lekeleri temizleyerek banyonuzun temiz ve ferah görünümünü sağlar. Suyla temasın yoğun olduğu bölgelerde, derz aralarında biriken kirler ve su lekeleri sıkça sorun oluşturur. Soltek Kimya olarak geliştirdiğimiz duşakabin temizleyici ürünü Sol DR 943, banyonuzun hijyenini ve estetiğini korumak için en iyi çözümü sunar.
 • Kireç ve su lekelerini etkili bir şekilde temizler.
 • Derz aralarındaki kirleri ve lekeleri giderir.
 • Suyla seyreltilebilir formülü sayesinde ekonomik kullanım sağlar.
 • Suyla temas ettiği alanlarda kullanıcı sağlığına zarar vermez.
 • Duşakabinlerdeki su ve sabun lekelerini kolayca çıkarır.
 • Yüksek kalite standartlarına sahip olarak üretilir.
 • Duşakabininizdeki kire bağlı olarak Sol DR 943’ü su ile seyreltin.
 • Karışımı sprey veya bez yardımıyla duşakabin yüzeyine uygulayın.
 • Ürünü uyguladıktan sonra bir süre bekleyin, ardından suyla durulayın.
 • İhtiyaç duydukça düzenli olarak kullanarak duşakabininizin temizliğini koruyun.


Soltek Kimya olarak ürettiğimiz Sol DR 943 Duşakabin Banyo Temizleyici, derz aralarındaki kirleri ve su lekelerini etkili bir şekilde temizleyerek banyonuzun daha temiz ve hijyenik bir görünüm kazanmasını sağlar. Ürünümüz hakkında daha fazla bilgi almak veya sipariş vermek için bizi arayabilir ya da mail atabilirsiniz.