Araç Folyo Sökücü Kimyasal Satışı

Araç folyo sökücü Sol DR FY araçların cam, metal ve boyalı kaportalı yüzeylerinde kullanılan reklam folyoların çıkarılmasında kullanılır. Araçların iç ve dış kısımlarında kullanılan kimyasalımız özel formülasyonlar kullanılarak geliştirilmiştir. Beklentilere yanıt veren ürünümüz güçlü yapısı ile kısa sürede reklam folyolarının çıkarılmasını sağlar. Araç folyo sökücü kimyasal ürünümüz Sol DR FY kurumuş, bozulmuş ve yıpranmış tüm folyoların araca zarar vermeden çıkarılmasına yardımcı olur. Hızlı ve etkili çözüm sunarak kolay şekilde uygulanır. Araç folyo sökücü kimyasal ürünümüz boyalı, plastik, nikel, krom, alüminyum gibi yüzeylerde güvenle kullanılabilir. Kullanılan yüzeye zarar vermez. Soltek Kimya Üretim A.Ş. firmamız araç folyo çözücü kimyasalı üretiminde ilk sıralarda yer alır. Sol DR FY hakkında bilgi almak için bizi arayabilir, 1,5-5,10,20,30,60,220,1000 kg olarak en uygun fiyatlarla firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Ürün Adı: Sol DR FY

Kullanım Alanı: Araç folyo sökücü

Ambalaj Tipi: 1 kg – 5 kg – 20 kg – 35 kg – 1000 kgAraç Folyo Sökücü Kimyasal Sol DR FY Nedir?

Araç folyo sökücü kimyasal ürünümüz; reklam folyolarını araçların cam, metal ve boyalı kaportalı yüzeylerinden güvenli bir şekilde çıkarmak için özel formül ile üretilmiştir. Sol DR FY adlı ürün, Soltek Kimya’nın uzmanlık alanlarından biridir ve reklam folyolarının hızlı ve etkili bir şekilde çıkarılmasını sağlar.

  • Araç Folyo Sökücü Sol DR FY, özel olarak formüle edilmiş bir üründür. Güçlü yapısı sayesinde beklenen sonuçları kısa süre içinde elde etmenizi sağlar. Reklam folyolarının yapıştığı yüzeylerde etkili şekilde çözünerek kolayca çıkarılmasını sağlar.
  • Araç folyo çözücü kimyasal ürünümüz, boyalı kaportalar, camlar, plastikler, nikel, krom, alüminyum gibi birçok farklı yüzeyde güvenle kullanılabilir.
  • Araç folyolarını çıkarırken yüzeylere zarar vermez. 
  • Sol DR FY; kurumuş, bozulmuş veya yıpranmış folyoların bile araca zarar vermeden çıkarılmasına yardımcı olur.
  • Etkili çözelti sayesinde folyoların yapışkanları kolayca çözülür ve yüzeyler temizlenir.
  • Araç folyo çözücü kimyasal ürünümüz, reklam folyolarını araç yüzeylerinden hızlı ve etkili bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olur. Kolay uygulama sayesinde zaman ve emek tasarrufu sağlar.

 

Bizleri arayarak ya da mail atarak araç folyo sökücü kimyasal ürünümüz Sol DR FY hakkında daha fazla bilgi edinebilir, uygun ambalaj ve miktar seçenekleriyle sipariş verebilirsiniz. 

Yapıştırıcı kalıntılarına son veren çözüm için Soltek Kimya ile iletişime geçin!